Każdy, kto prowadzi salon piękności czy restaurację, jest świadom tego, jak ważny jest design oraz klimat jakiegoś lokalu

22 stycznia 2020 Off By admin
Każdy, kto prowadzi salon piękności czy restaurację, jest świadom tego, jak ważny jest design oraz klimat jakiegoś lokalu
Miejsce tworzą ludzie – to fakt, ale nie do końca. O miejscu zwykle świadczy nie tylko dobry kucharz czy fryzjer, ale również kolor ścian czy piękne drewno na podłodze.

stół

Autor: ZP „Ćmielów”
Źródło: ZP „Ćmielów”

Chcemy w danym miejscu czuć się po prostu fajnie.
działalność

Autor: Times Square Public Relations
Jeżeli restauracja ma najlepszego kucharza, a salon kosmetyczny – fryzjera, to sukces lokalu jest niemal gwarantowany. Potrzebny jest jeszcze tylko klimat miejsca. A taki klimat tworzy tak zwany wystrój. Nie sposób tego ominąć. Wobec tego menadżerowie lokali, gdzie zazwyczaj przychodzą klienci, chcą, żeby czuli się oni u nich miło – jak w swoim domu. Ważny będzie dobry dobór kolorów, ale propozycje również materiałów. I nie chodzi tylko o ściany. Wbrew ogólnym przekonaniom równie ważna będzie także podłoga. Jej struktura oraz ogólne dopasowanie do wystroju całego pomieszczenia. Dobór dobrego materiału będzie wyjątkowo istotny. Jeżeli mamy lokal niezwykle elegancki, to możliwe, że idealnie będą u nas na podłodze wyglądały płytki, które przypominają drewno. Jest to hit ostatnich kilku lat. Niektóre salony czy restauracje stawiają także na mocne barwy. Popularne ostatnio są podłogi na przykład lawendowe czy pomarańczowe. Oczywiście muszą pasować do designu, ale ogólnie są dobrze odbierane przez gości. I co najistotniejsze – dzięki takiemu rozwiązaniu lokal jest zapamiętywany przez odwiedzających.

Jeżeli jesteśmy menadżerem jakiegoś lokalu i chcemy postawić na nietypowy design, to powinniśmy w nieszablonowy sposób podkreślić podłogi.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej ukryte kamery sklep na ten wątek – informacje okażą się z pewnością niezwykle interesujące, więc kliknij tutaj i zobacz więcej.

Warto być pionierem oryginalnych aranżacji.