Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe gwarantujące zwiększenie oszczędności, warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank

16 listopada 2021 Off By admin
Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe gwarantujące zwiększenie oszczędności, warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank
„Oszczędzanie przez wydawanie” to często stosowane w ostatnich czasach hasło. „Wydawać” można nie tylko na bieżąco, ale także poprzez przekazywanie swoich pieniędzy w depozyt na pewien czas, tak, aby po jego upływie móc liczyć na dodatkowy zarobek w formie zgromadzonych odsetek. Najlepszym tego przykładem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe z tego rodzaju warto między innymi zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank.

skarbonka

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Lokata jest bezpiecznym sposobem na pomnażanie pieniędzy, bez praktycznie żadnego wysiłku z naszej strony.

Ekscytujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie kołnierze płaskie, którą tutaj znajdziesz, także jest coś wartościowego!

Jedyne co należy zrobić, to podpisać umowę, choć i to nie zawsze jest konieczne, zwłaszcza w dobie internetu, gdzie nierzadko wystarczy wypełnienie krótkiego wniosku i przekazanie pieniędzy na podane konto. Nie ulega jednak wątpliwości, że o wiele ważniejsze jest, dla przeciętnego użytkownika produktów bankowych, oprocentowanie lokat. To ono bowiem wpływa najbardziej na wygenerowany po jej zakończeniu zysk.

Jeśli masz ochotę poznać więcej informacji na omawiane zagadnienie – poczytaj tu (http://www.digital-motion.pl/) wszystko, co Cię ciekawi na zbliżony temat.

Niegdyś oprocentowanie lokat dochodziło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, dzisiaj, niestety na tak znaczny procent raczej nie możemy liczyć. Standard to z reguły 3 %, choć wspomniana lokata Happy Idea Banku gwarantuje 4 % w skali roku.

Inną ważną kwestią jeśli chodzi o lokaty jest suma wyjściowa jaką można zainwestować. Nie zawsze bowiem możemy przekazać dowolną kwotę. Zazwyczaj banki określają minimalny i maksymalny pułap, jeśli chodzi o sumę lokaty. W przypadku wspomnianej lokaty może być to suma od 1000 do 10 000 zł, przekazywana w depozyt na okres 3 miesięcy. Kluczowe w przypadku tej lokaty jest także to, że bank umożliwia jej zawarcie bez konieczności dobierania dodatkowych produktów bankowych. Niekiedy bowiem, żeby móc skorzystać z danej lokaty, klient musi zakładać nowe konto (jeśli nie jest stałym klientem placówki) bądź dobierać inny produkt bankowy.

pieniądze

Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku omawianej lokaty nie ma takiej potrzeby. Jedynym ważnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona przeznaczona jedynie dla nowych użytkowników, czyli takich osób, które z Idea Bankiem nigdy wcześniej nie zawierały umowy na lokatę. Warto rozejrzeć się za nowościami jeśli chodzi o lokaty, jako że w ten sposób możemy liczyć na większy zysk bez praktycznie żadnego ryzyka.