Jeśli kochamy pichcić, to w naszej kuchni pragniemy otaczać się tylko naczyniami najwyższej klasy

23 listopada 2018 Off By admin
Jeśli kochamy pichcić, to w naszej kuchni pragniemy otaczać się tylko naczyniami najwyższej klasy
Niejedna gospodyni domowa, która uwielbia kuchcić, zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne są odpowiednie garnki. To przy ich pomocy mamy możliwość wyczarować smaczne obiady.

garnek żeliwny staub

Autor: TEMPUR
Źródło: TEMPUR
Najistotniejsze, aby jedzenie się w nich nie przypalało.
Każda kobieta, która przygotowuje dla swych domowników oraz znajomych przepyszne potrawy zna firmę Staub, która wytwarza garnki najwyższej jakości. Ta francuska firma istnieje od 1975 roku i do teraz jest w elitarnej grupie producentów najlepszych garnków świata. Ich żeliwne naczynia nie mają sobie równych. Spółka była założona we Francji, ponieważ, jak wszyscy wiemy, Francuzi kochają gotować, a ich kuchnia jest przez wielu uważana za najlepszą na świecie. Firma wytwarza przeróżne kuchenne przedmioty, ale wszystkie są z żeliwa. Nieważne czy brytfanny czy garnek żeliwny Staub zagwarantuje najwyższą jakość wykonania. Garnki są rzecz jasna ciężkie, ale potrawy, które się w nich przygotowuje są po prostu wyśmienite. Na swoje naczynia kilka razy nakładają piękną, szklaną emalię. To zapobiega przywieraniu jedzenia do dna. Spółka Staub zapewnia na swe garnki, patelnie czy woki dożywotnią gwarancję i kieruje swą ofertę najbardziej do miłośników smaków oraz kucharzy. Z tego powodu ich naczynia dość często są używane w restauracjach, które otrzymały znane gwiazdki Michelin.

To najwyższe wyróżnienie i uznanie dążenia do doskonałości, które przyświeca założycielom marki. Przedsiębiorstwo swoje garnki rozsyła na cały świat – możemy je zamówić w Europie, ale również w Azji oraz Ameryce Północnej.