Jeśli jesteś menadżerem hipermarketu na pewno istotne są dla Ciebie takie sprawy jak prosty rozładunek produktów i bezpieczeństwo klientów na parkingu.

18 grudnia 2019 Off By admin
Jeśli jesteś menadżerem hipermarketu na pewno istotne są dla Ciebie takie sprawy jak prosty rozładunek produktów i bezpieczeństwo klientów na parkingu.
Każdy wie, jak wygląda parking przed dużym sklepem. Wszyscy chcemy czuć się tam bezpiecznie. Z tego powodu wyznaczone są na nich pasy, kierunek jazdy się samochodów oraz miejsca parkingowe.

Mało kto jednak orientuje się, jak wyglądają rampy przeładunkowe na tyłach supermarketu, gdzie podjeżdżają ogromne ciężarówki z produktami.
buty sportowe dla kobiet

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Słupki parkingowe (Sprawdź informacje) to mądry przepis na to, żeby na terenie parkingu wprowadzić pewien porządek.

Powstała kolejna strona (http://www.sol-drogowa.pl/pl/sol-drogowa/oferta) – wejdź w ten link, poczytaj treść i zostaw proszę swój komentarz. Będziemy szczęśliwi.

Słupki zwykle są żółto-czarne, tak aby były dobrze zauważalne. Dodatkowo są wąskie. Najlepiej jest, kiedy słupki parkingowe są składane. Zawsze daje to szansę do zmiany organizacji ruchu albo zagrodzenia jakiejś strony parkingu. Może to nastąpić ze względu na renowację lub wystawienie przez sklep namiotu letniego na zewnątrz.

Spodobał Ci się taki artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu – ta witryna plafony sufitowe do salonu też bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

Jeśli myślimy o rozładunku artykułów, to trudno przedstawić sobie, żeby ktoś ogromną ilość rzeczy przenosił w rękach. Do tych zadań niezbędne wydają się być rampy przeładunkowe. Mogą być one przyczepione stacjonarnie albo przenośne. Istotne jest, żeby były to rampy trwałe i mogły unieść ogromny balast. Rampy przeładunkowe (Koniecznie sprawdź) może obsługiwać jeden pracownik, gdyż nie jest to zbytnio zawiłe. Starczy dopasować poziom rampy do skrzyni ładunkowej ciężarówki, a dzieje się to przy pomocy pompy.

Warto pomyśleć o usprawnieniu pracy swoim pracobiorcom, ale również o ułatwieniu ruchu aut klientów na parkingu przed supermarketem. Aby osiągnąć cel wystarczy kupić słupki parkingowe i rampy przeładunkowe.