Jakie szafki zakupić do łazienki? Które okażą się najbardziej funkcjonalne, a przy tym stylowe?

6 grudnia 2019 Off By admin
Jakie szafki zakupić do łazienki? Które okażą się najbardziej funkcjonalne, a przy tym stylowe?
Istotna rzecz – jakiego rodzaju szafki do łazienek kupić? Wybór jest ogromny, dlatego są modele większe i mniejsze, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są przeróżne kolory i style. W jakie sposób dobrze wybrać, żeby nasza łazienka nabrała właściwego wyrazu oraz służyła nam jak najlepiej.

Łazienka

Autor: Karen Green
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiemy, iż w projekcie łazienki ważną rolę pełnią szafki. Tego typu meble nowoczesne meble do biura występują w wielu rozmiarach, do tego nie musi to być tradycyjna szafka z umywalką, gdyż z powodzeniem wymyślić można coś bardziej interesującego. Jeśli posiadamy dość dużą łazienkę, co jest związane z posiadaniem okazałej ilości akcesoriów łazienkowych, to warto rozważyć kupno kompletu mebli, jaki składa się często z szafki podumywalkowej, wiszącej jak również wysokiej, czyli tak zwanego słupka.

Możliwości jak zaprojektować szafki w tego typu pomieszczeniu jest naprawdę dużo. Można zaprojektować długi blat pod umywalką czy zestawić powieszone szafki w niesymetrycznym położeniu, wszystko co jest dla nas najbardziej korzystne – meble łazienkowe. Nasz projekt szafek do łazienek musi być oryginalny, dawać funkcjonalność, jak również styl. Jeśli nasze mieszkanie nie jest za bardzo wysokie, to warto zrezygnować z zawieszanych pod sufitem półek.

Czy zaciekawiła Cię moja strona internetowa? Bardzo mi miło. Świetnie będzie, jeżeli znajdziesz jeszcze minutę, żeby zostawić swoją opinię.

/J]

Lepiej zdecydować się na inne usytuowanie szafek, przykładowo pośrodku ustawić warto umywalkę i lustro, zaś z boku dwie szafki tej samej wielkości. Dzięki temu uzyskać możemy wrażenie harmonii i ładu. Kilka szafek w łazience o dosyć podobnym stylu, natomiast odmiennym kolorze jest łatwym i ciekawym rozwiązaniem. Modne połączenie białego i czarnego świetnie się w takim zestawieniu sprawdza.

Powieszenie paru identycznych szafek wiszących da nam całkiem sporo możliwości aranżacji wnętrza. Jednocześnie w każdym momencie powiększyć kolekcję o dodatkowy moduł. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie przestrzeni nad umywalką będzie z pewnością zamontowanie płytkiej szafki z lustrzanym przodem. Szafki z połyskiem są obecnie w modzie, do tego są one idealne do małych łazienek. Jeśli pragniemy zaoszczędzić powierzchnię w łazience najlepiej wybrać zestaw mebli wąskich, ale wyposażonych w głębsze szuflady.