Jakie baterie umywalkowe posiada do zaoferowania firma Invena i czy będą one pasować do dowolnej toalety?

11 sierpnia 2020 Off By admin
Jakie baterie umywalkowe posiada do zaoferowania firma Invena i czy będą one pasować do dowolnej toalety?
toalety publiczne mają to do siebie, że mogą z nich korzystać wszyscy. Wtedy kontrolowanie czystości rąk jest bardzo trudna, a jak wiemy bakterie mogą się przenosić także przez dotyk. Znakomitym rozwiązaniem okaże się tu bezdotykowa bateria umywalkowa, która posiada zamontowany specjalny sensor oraz uruchamia się dopiero wtedy, kiedy chcemy umyć dłonie.
Idealna tutaj okaże się bateria umywalkowa Invena, jaka jest świetna do toalet publicznych, ale też do tych w domu.

przestronna łazienka

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Nie żąda ona instalacji elektrycznej i jest tak zbudowana, że zezwala na olbrzymie oszczędności w zużyciu wody.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany wątek, to odsyłam tutaj (https://www.metal-plast.pl/) – w tamtym miejscu znajdziesz fascynujące dane, które są dokładnym opisem tego zagadnienia.

Inną bateria do umywalek jest Nikea Exe, która wyróżnia się oryginalnym kształtem. Nadaje się ona do dużych łazienek. Ma nastawianą indywidualnie siłę wypływania wody, co zapewnia redukcję siły jej strumienia, a jednocześnie dbałość o środowisko naturalne. Są takie baterie umywalkowe tej spółki, które są połączeniem tradycyjnego wyglądu oraz innowacyjnego oprzyrządowania. Bateria posiada dziesięcioletni okres gwarancyjny i tzw. perlator, który zezwala oszczędzić nawet o 50% zużycie wody.

Do mniejszych łazienek znakomicie nada się bateria Nea. Ma delikatnie zaokrąglone kształty, które znakomicie podkreślą owalne umywalki oraz półokrągłe kabiny prysznicowe. Ta bateria także ma perlator, który może zaoszczędzić wodę i pozwala cieszyć się także mniejszymi wydatkami za wodę.

Zaciekawiły Cię wiadomości opublikowane w tym serwisie? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz odkryj stronę (https://www.miloni.pl/blog/jak-sie-je-w-roznych-czesciach-swiata/), która też Cię się będzie podobać.

Firma posiada także serię Kastos, w której trzeba docenić niepowtarzalny wygląd i innowacyjne rozwiązania przykładowo aerator na monetę. Jest to propozycja dla ludzi lubiących praktyczne wzornictwo zgodne z najbardziej nowatorskimi skandynawskimi nurtami. Spółka posiada też do zaoferowania serię Dakos w kolorze białym połączonym z barwą chromu.

Jest to doskonała oferta do funkcjonalnych łazienek w innowacyjnym stylu. Delikatna gra barw sprawia, że bateria przyciąga wzrok wszystkich. Równocześnie spełnia rolę użytecznej ozdoby i podkreśla współczesny charakter domu.