Jaką szafę można by zakupić, żeby była praktyczna oraz była dopasowana do dowolnego wnętrza?

18 maja 2021 Off By admin
Jaką szafę można by zakupić, żeby była praktyczna oraz była dopasowana do dowolnego wnętrza?
W każdym salonie powinna być jakakolwiek szafa. Prawidłowo by było, żeby była ona meblem praktycznym i była dopasowana do dowolnego pokoju. Trzeba mieć przecież gdzie zawiesić ubrania.
Tego typu praktycznym meblem okazuje się być szafa Monako.

Jest to szafa na ubrania, którą można ustawić niemalże w każdym pokoju. Posiada piękny odcień śliwy, który znakomicie sprawdzi się w białych pomieszczeniach, które są prawidłowo oświetlone, jak i w ciemnych wnętrzach, jakie rozjaśni oraz ociepli. W środku szafy znajdują się liczne półeczki oraz drążki na wieszaki. Z przodu drzwi szafa ma obszerne lustro, w jakim można przejrzeć się po nałożeniu jakiegoś ubrania. Charakter mebla uwydatniają posrebrzane uchwyty. Szafa posiada przesuwne drzwi na aluminiowych szynach. Ułatwia to niezwykle roztwieranie oraz zamykanie.
obuwie

Autor: Ingrid Kreuz
Źródło: http://www.flickr.com
szafa monako

Autor: www.indeco.pl
Źródło: www.indeco.pl
Zakupując szafę w sklepie wirtualnym można dobrać odcień spośród takich jak wenge, czarny czy dąb senoma. Można by też zamówić przewóz mebla do mieszkania. Na taką szafę wytwórca może udzielić dwuletniej gwarancji i dołącza instrukcję własnoręcznego montowania. Wymiary mebla to szerokość 250 centymetrów, wysokość 215 centymetrów, głębokość 61 cm. Jest widoczne więc, że mebel jest duży oraz pomieści wiele ubrań. Posiada dużo półek, na których można by poukładać ściereczki czy też zasłonki.

Jeśli chcesz poznać większą ilość materiałów na prezentowany wątek, to użyj informacji (https://projektoskop.com.pl/hydrauliczne/), na której odnajdziesz pokrewne dane – po prostu kliknij ten link.

Cena mebla to około 1200 złotych.

Naturalnie w różnorodnych sklepach opłata mogłaby się nieco różnić, ale nie są to jakieś wielkie różnice. Cena jest bardzo przystępna dla wszystkich. Powoduje to to, że za małą kwotę jesteśmy w stanie zdobyć niezwykle stylowy (zobacz stolik kawowy) i funkcjonalny mebel.