Jak wygląda rynek zakupów w Warszawie, jakie są najpopularniejsze galerie handlowe.

27 lutego 2020 Off By admin
Jak wygląda rynek zakupów w Warszawie, jakie są najpopularniejsze galerie handlowe.
Warszawa będąc stolicą naszego kraju jest także miejscowością, w której znajduje się ogromna liczba butików i galerii. Tak naprawdę to wszystkie znane marki ruszają z działalnością w naszym kraju właśnie w Warszawie, co zresztą jest całkowicie zrozumiałe. Tak naprawdę wybierając się na zakupy do Warszawy należy zarezerwować sobie przynajmniej dzień od rana do wieczora, a jeżeli ktoś będzie miał możliwość, to dwa albo trzy będą jeszcze lepsze. Niestety dużą ilość czasu będzie się tracić przy przemieszczaniu z miejsca na miejsce, raz że odległości pomiędzy poszczególnymi galeriami czasami są dość duże, a po drugie w środku dnia spore korki na wielu trasach. Z tego też powodu jeżeli ktoś faktycznie będzie chciał odwiedzić wszystkie atrakcyjne miejsca, to musi wynająć jakiś przyjemny hotelik z dobrym dojazdem i zrobić sobie kilka dni wolnego w pracy. Zanim wyruszy się na zakupy w Warszawie należy także pomyśleć, czego właściwie się szuka i wykonać chociaż przybliżony plan jazdy po sklepach.

zakupy

Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
Warszawski handel koncentruje się przede wszystkim w dużych handlowych galeriach. Powinno się odwiedzić również centrum miasta, w szczególności ulice Chmielną, Nowy Świat i Marszałkowską, tam można znaleźć dużo interesujących sklepów i butików jeśli chcemy kupić np.

Czy prezentowany artykuł Cię zafascynował? W takim przypadku zobacz odmienny polecany serwis galeriaoswietlenia.pl, który także ma absorbujące informacje.

coś jak produkty z Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na zakupowej mapie stolicy stały się Złote Tarasy, ta właśnie galeria (odkryj więcej) posiada więcej niż dwieście sklepów i butików, a jej dużym plusem jest to, że położona jest niedaleko dworca.

Następnym etapem może być Arkadia, jest to w chwili obecnej największa z galerii w naszym kraju, da się w niej kupić produkty największych marek na świecie, nawet na tej stronie. Ciekawostką jest to, ze propozycja Arkadii została podzielona na kilka działów, a sklepy z każdego z nich położone są blisko siebie, co bardzo ułatwia zakupy. Oprócz wymienionych galerii warszawiacy i goście chętnie też robią zakupy w Atrium Reducie, Galerii Mokotów czy Blue City, ale poza tym praktycznie w każdej dzielnicy zlokalizowane są mniejsze obiekty, w jakich również można trafić na coś interesującego.