Jak w nietypowy a bardzo widowiskowy sposób upamiętnić jakiś istotny w naszym życiu okres?

24 września 2018 Off By admin
Jak w nietypowy a bardzo widowiskowy sposób upamiętnić jakiś istotny w naszym życiu okres?
Nie ma raczej persony, jaka będąc na wakacjach nie wykonałaby dużej ilości fotek. Z pewnością chociaż jedno z nich zasługuje na to, żeby oprawić je w ramki oraz położyć w jakimś uwidocznionym miejscu.

A gdyby tak pójść o krok dalej i zrobić coś ponadto? Coś, co nie pozwoli zapomnieć o pewnej chwilce ani nam, ani żadnej postaci, która zobaczy takową nietypową pamiątkę?
A jaką konkretnie pamiątkę? Otóż taką jak zrobiona specjalnie dla nas fototapeta na zamówienie. Tak, z jakiego powodu nie? Przypuśćmy, że chcąc przełamać własny lęk wysokości zdecydowaliśmy się na jazdę na kolejce górskiej, a na torze zamontowany był poprzez pracowników wesołego miasteczka specjalny aparat zdjęciowy, który wykonuje zdjęcia w momencie zbliżania się pojazdu. A należałoby wspomnieć, iż takie rozrywki były możliwe już dziesięć lat temu. Dlaczego dla przykładu tego typu momentu nie mogłyby pokazywać fototapety na zamówienie? Byłby to dla nas dowód naszej brawury, może wręcz desperacji. A przecież takich wartych zapamiętania momentów w naszym bytowaniu, a które mogłyby nam przypominać fototapety na zamówienie z pewnością jest znacznie więcej.
fototapety na zamówienie

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
Dla przykładu z jakiego powodu by nie uwiecznić w taki wariant początkowych kroków naszego maluszka? W przyszłości, po kilku latach z pewnością chętnie ujrzy jak wtedy wyglądało. Tak, takie fototapety na zamówienie to bardzo ciekawy wariant na upamiętnienie jakiegoś wydarzenia.

Przecież z jakiego powodu mielibyśmy przyklejać na murze zdjęcie z jakiegokolwiek szablonu? Racja, jakaś egzotyczna wysepka bądź górski szczyt z pewnością jest zjawiskowy, ale to niezupełnie są nasze wspomnienia, zatem właściwie z jakiego powodu mielibyśmy je wieszać na własnej ścianie?