Jak urządzić nowoczesną łazienkę?

31 stycznia 2019 Off By admin
Jak urządzić nowoczesną łazienkę?
Wnętrzarskie trendy zmieniają się co chwilę, a przecież każdy pragnie mieć modne i nowoczesne wnętrze.
Niezależnie od wymiaru naszej toalety, trudno znaleźć złoty środek, a więc rozwiązanie, które nie obciąży naszego portfela, będzie się wspaniale przedstawiać i posłuży przez wiele lat.

aranżacje wnętrz

Autor: Danko Münzel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zaaranżować umywalnię, która nie wyłącznie wzbudzi podziw, ale będzie również funkcjonalna? Ograniczony metraż nierzadko powoduje, iż wydaje się nam, że niewiele można poczynić w materii aranżacji. Jednakże wbrew pozorom da się zaaranżować tak nowoczesną, jak i funkcjonalną łazienkę, nawet jeśli ta jest naprawdę niewielka. Zamiana wanny na prysznic to pierwsze dobre rozwiązanie w niewielkiej umywalni. Hitem ostatnich lat jest kabina bez zamontowanego brodzika – dzięki niej zachowasz więcej powierzchni w toalecie, a cała aranżacja będzie wyglądała nadzwyczaj nowocześnie. Większe oraz jasne kafelki świetnie sprawdzą się na niewielkiej przestrzeni. Najodpowiedniej ułożyć je poziomo.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj dobre meble podobne materiały – one również są godne uwagi.

Ponadto warto zostawić odsłoniętą posadzkę – to też wizualnie powiększy niedużą umywalnię. Nowocześnie znaczy także minimalistycznie, dlatego dobrze jest postawić na niedużą, prostą armaturę jak też ograniczyć się do niezbytecznych jej elementów.

Duża umywalnia zapewnia więcej możliwości aranżacyjnych, jednak łatwo zgubić dobry efekt finalny. Kojarzenie odcieni, faktur i rozmaitych materiałów jest jak najbardziej wskazane, jednakże – z głową! Nazbyt wiele przedmiotów, kolorów i wzorów może niepotrzebnie przytłoczyć wnętrze oraz sprawić odczucie ogólnego bezładu.

Należy pomyśleć o dwóch umywalkach Sanplast Space, jeśli jest na nie miejsce – to pomocne, jeżeli z toalety będzie korzystać w tym samym momencie więcej aniżeli jedna osoba. W dużej toalecie można oddzielić część kąpielową i tę, w której będzie toaleta.

Zaciekawił Cię omawiany wpis? Jeśli tak, to bez wahania zobacz też to użyteczne opracowanie (https://alena-firany.pl/blog/sposoby-wieszania-firan-i-zaslon-czyli-wszystko-o-zabkach-przelotkach-i-tasmach/). Po prostu kliknij tutaj a z pewnością się nie rozczarujesz.

Ów zabieg wprowadzi porządek i zagwarantuje większy komfort użytkowania wnętrza.