Jak szybko ujednolicić wygląd pojazdów należących do jednej floty?

28 września 2019 Off By admin
Jak szybko ujednolicić wygląd pojazdów należących do jednej floty?
Większość osób wie, że lakierowanie auta nie zalicza się do najtańszych usług. Jest tak dlatego, że lakiery jakie się wykorzystuje do takiej czynności są stosunkowo drogie i trzeba zdemontować wcześniej wszystkie elementy, jakie będą zasłaniać karoserię.

Dlatego też została stworzona pewna alternatywna usługa – zamiast malować samochód, można go po prostu okleić.
Firmy, jakie oferują oklejanie samochodów, świadczą różnego rodzaju usługi. Nie chodzi tylko o szybką odmianę kolorystyki danego samochodu, lecz również o usługi związane z marketingiem. Jest to interesująca alternatywa dla standardowego przelakierowania karoserii. Istnieje nowoczesna folia, za pomocą której fachowcy są w stanie stosunkowo prędko nadać niemal każdemu samochodowi świeży wygląd. Taka folia ma szerokość około 1,5 metra, więc można by okleić dużą część powierzchni bez pozostawiania jakichkolwiek brzegów folii na widoku. Jeśli interesuje Cię tego typu oklejanie samochodów Kraków to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalną firmę, jaka chętnie zajmie się zmianą kolorystyki Twojego pojazdu. Cena takiej usługi jest uzależniona m.in. od ilości koniecznej folii, ale w każdym wypadku okaże się mniejsza niż koszt lakierowania.
środki

Autor: Haltex
oklejanie samochodów kraków

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Co interesujące, tego typu oklejanie jest rozwiązaniem całkowicie odwracalnym, tzn. jeśli folia była naklejona jedynie w celu zabezpieczenia oryginalnego lakieru, to przed możliwą odsprzedażą auta można by bezproblemowo odkleić folię bez uszczerbku dla samochodu.

Jest to istotne w razie, kiedy oklejanie było przeprowadzone z powodów marketingowych. Jest to też wyśmienite wyjście na upodobnienie stylizacji aut wliczających się do jednej floty.