Jak można na własną rękę stworzyć własny kubek ze zdjęciem?

1 grudnia 2019 Off By admin
Jak można na własną rękę stworzyć własny kubek ze zdjęciem?
Napoje takie jak kawa czy kakao zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, albo w kubkach, jakie posiadają co najwyżej nadrukowane nasze imię. A przecież wcale nie musi tak zostać.

Globalna mapa infekcji

Autor: PRowokacja Agencja Public Relati
Źródło: PRowokacja Agencja Public Relations
Każdego dnia rankiem mógłby przywitać nas przy takiej czynności promienisty uśmiech naszych dzieci spoglądających wprost z trzymanego przez nas w dłoni eleganckiego kubka.
Jest to możliwe dlatego, że aktualnie możemy zamówić wykonanie tego typu pamiątki jaką jest kubek ze zdjęciem. Może to być niemalże każda fotografia, np. z naszych wakacji lub takie, które ukazuje jakąś rodzinną zabawę (urodziny naszego dziecka). Takie kubki mogłyby być wykonywane przy pomocy techniki sublimacji termicznej.

Spodobał Ci się nasz temat? Wejdź zatem do kolejnego posta i zweryfikuje jakie ekstra źródło (https://www.dcngallery.pl/upload-your-photo) było naszą motywacją. Fajnej lektury!

Wymagane są oczywiście odpowiednie przyrządy, czyli między innymi drukarka, która posiada tak zwany tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy surowce dostosowane do sublimacji. Trzeba mieć w komputerze właściwy projekt. Następnie należy wydrukować na specjalnej drukarce (na specjalnym papierze) szkic, który zamierzamy otrzymać na kubku. Następnie kubek należy wnieść do prasy transferowej razem z wcześniej wydrukowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury barwnik zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, którym pokryte są materiały do sublimacji.

komoda

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ten cykl zdaje ci się zagmatwany, to pamiętaj, że dla specjalistów nie stanowi on najmniejszego problemu.

Co więcej dobra spółka może zrobić tego typu kubek ze zdjęciem za naprawdę niewielkie kwoty (rzędu kilkunastu złotych) w bardzo krótkim czasie.

Nasze następne artykuły są tak samo interesujące, co ten. Więc kliknij w link tutaj drzwi wewnętrzne Pol-Skone i przeglądaj szczegółowe posty. Zachęcamy!

Dlatego też przez wzgląd na wszystkie detale, może korzystniej jest oddać sprawy fachowcom.