Jak mogłyby prezentować się nowoczesne meble młodzieżowe?

11 września 2021 Off By admin
Jak mogłyby prezentować się nowoczesne meble młodzieżowe?
Czy wiesz, co mogłoby być świetnym podarunkiem dla Twojego rosnącego dziecka? I to niezależnie od jego płci oraz konkretnej okazji. Takim podarunkiem może być odnowienie pokoju naszego dziecka złączony z kupnem nowych, atrakcyjnych wizualnie mebli.
Wyobraź sobie, że Twa dorastająca siostra chciałaby posiadać pokój w odcieniu różowym, natomiast wszystkie meble byłyby np. siwe albo niebieskie.

Jeśli chcesz zrealizować taki pomysł, dobrym wyjściem mogłoby być skorzystanie z najnowszych mebli renomowanego producenta. Tego typu meble Play były utworzone właśnie dla młodzieży, z tego powodu można mieć gwarancję, że nasze dziecko będzie nimi naprawdę zachwycone. Można zakupić cały komplet mebli młodzieżowych, czyli przykładowo łóżko, regały oraz większą szafę na ubrania. Warto wspomnieć, że barwa wymienionych meble (polecamy komoda w stylu prowansalskim) nie musi być utrzymana w tym samym odcieniu. W pokoju dla dziewczyny znakomicie wyglądają innowacyjne meble w odcieniu biało-różowym. Jednak to oczywiście nie jedyna możliwość, kolory można wybrać z całej gamy i dopasować do gustów naszej córeczki.
porady

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform
Meble Play do pokoju chłopca natomiast powinny być nieco ciemniejsze, jednak nie znaczy to, że nie mogą posiadać również białych elementów. Wyobraźmy sobie przykładowo narożną szafkę, jakiej drzwiczki są brązowe, ale ścianki boczne już białe. Jeżeli obok będzie stała szafka utrzymana w zbliżonym stylu, to całość naprawdę będzie wyglądała zarazem niezwykle elegancko, ale także nowocześnie.

Jeśli za wymienionymi meblami mury będzie zdobiła jakaś ciekawa fototapeta, to może sami będziemy chcieć zamieszkać w takim pokoju? I już nie będziemy zazdrościć swojemu potomstwu wyglądu pokoju, ponieważ też będziemy mieć pomieszczenie podobne.