Idealna płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben

20 stycznia 2020 Off By admin
Idealna płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben
Na wygląd łazienki wpływają rzecz jasna sprzęty sanitarne, kolor ścian i kafelek. Należy znać się na układaniu kafelek. Najlepiej więc wezwać na pomoc fachowca, jeśli sami nie jesteśmy dobrzy w tym temacie.

szyby
Klose

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sami jednak musimy dokonać wyboru, odnośnie typu płytek.
Podczas wyboru płytek, na przekór pozorom, liczy się nie tylko ich kolor oraz wzory. Ważne jest, by płytki były dopasowane do siebie wnawzajem pod względem wymiarów. Płytki ceramiczne, jakie po wypaleniu dobywa się z pieca, mają zbliżone choć nie tożsame rozmiary. Każda płytka jest zatem kalibrowana. Kalibracja ma za zadanie zrównanie wymiarów. To jednak nierzadko nie wystarcza, zwłaszcza w przypadku dużych płytek. Tylko płytka rektyfikowana gwarantuje nam zgodność pod względem wielkości między pojedynczymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to automatyczne zeszlifowanie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki takiemu rozwiązaniu ma ostre brzegi, co nadaje bardziej nowoczesny design twej łazience. Dzięki ujednoliceniu rozmiarów i kształtów płytek, słabiej uwidocznione są krawędzie pomiędzy płytkami, niż w wypadku płytek kalibrowanych.

Pytacie często o naszą nową stronę. Oto ona. Trzeba wejść w ten link i można zobaczyć tam (https://damnet.pl/43-akcesoria) kolejne interesujące artykuły.

Cena rektyfikowanych płytek jest nieco wyższa, jednak warto zainwestować w dobry styl.

Jeśli ciekawi nas zatem płytka rektyfikowana, godna polecenia jest hiszpańska firma Keraben. Wytwarza ona zarówno płytki ścienne, jak również podłogowe. Płytki Keraben odznaczają się nowoczesnym wzornictwem.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy materiał, to nie zwlekaj i zobacz szczegóły na stronie (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/browary-wroclawskie/). Na pewno uznasz, że w tamtym miejscu również są to bardzo interesujące informacje.

Można wybierać w wielkości, wzorach i kolorach. Keraben jest dość popularną firmą, dlatego zarówno nas tronach sieciowych, jak i w renomowanych sklepach tradycyjnych znajdziemy płytki Keraben.

Jeżeli przeraża nas potężny asortyment, można zamówić próbki poszczególnych, interesujących nas wzorów.
Kafelki to ważny fragment wystroju naszej łazienki. Zadbajmy więc o to, by były one dobrej jakości.