Fototapeta jako dobre wyjście na dekorację ścian kuchni

20 lipca 2019 Off By admin
Fototapeta jako dobre wyjście na dekorację ścian kuchni
Strategii na dekorację ścian w jakimkolwiek pomieszczeniu jest wiele. To, jakim sposobem ją ozdobimy zależy od własnych zamiłowań, możności i fantazji.

Grzejnik AFRO NEW

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Przeprowadzając dekoracje osobiście, możemy częściej je modyfikować i częściej cieszyć się nowym otoczeniem.
Obecnie można nabyć takiej postaci fototapety, że zdołają być stosowane w tak wymagających pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Tak wytrzymała fototapeta musi charakteryzować się wytrzymałością na wilgoć i zmywanie. Wzór nadrukowany jest na podłożu winylowym, które przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany bez trudu oddychają. Jednocześnie jest to materiał niepalny dzięki czemu bez najmniejszej obawy zdołamy go użyć w sąsiedztwie kuchenki gazowej. Fototapeta kuchnia (zobacz kuchnie na wymiar grodzisk mazowiecki) zabezpieczona jest laminatem dodatkowo zabezpieczającym powierzchnię przed niewielkimi uszkodzeniami i otarciami. Taki produkt wolno czyścić za pomocą ściereczki zarówno na mokro jak i na sucho. Jej zaletą jest to, że wspaniale kryje felery i niedoskonałości ścian. Fototapeta foliowa jest samoprzylepna, druk umiejscowiony jest na tkaninie poliestrowej. Ten gatunek fototapety przykleja się na równych przestrzeniach. Nieczęsto używa się ją na ścianach, częściej na meblach, czy też drzwiach.
fototapeta kuchnia

Autor: Braven
Niebanalną alternatywą jest fototapeta 3D. Jest to niezaprzeczalnie niebanalna, niespotykana i nadzwyczaj interesująca ozdoba każdego pokoju.

Idealne obrazy, do jakich można zaliczyć kosze z jarzynami, martwą naturę, zboża i kłosy, słoiki z dżemem, a także przeróżne przyprawy i wyroby makaronowe z pewnością sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dobrane motywy harmonijnie uzupełnią kolor sprzętów, okuć i naczyń.