Fajny pomysł na nietypowy oraz niezwykle przydatny gadżet reklamowy

22 lipca 2022 Off By admin
Fajny pomysł na nietypowy oraz niezwykle przydatny gadżet reklamowy
W przeszłości pliki komputerowo przenoszono pomiędzy dwoma urządzeniami na dyskietkach albo (później) na płytkach CD/DVD. Obecnie od paru ładnych lat, wykorzystujemy w tym celu niewielkie narzędzia pod nazwą pendrive.

Są one znane też jako „gwizdek”.
ogród

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Urządzenia te nie posiadają żadnych automatycznych składników, które są tak podatne na którekolwiek uszkodzenia mechaniczne. To ważny argument, jeżeli chcielibyśmy porównywać pendrive do swojego najważniejszego konkurenta, zatem dysku zewnętrznego HDD. Podobieństwem jest z kolei to, że oba te rozwiązania przyłącza się do gniazda USB. Dla najbardziej wymagających nabywców, wśród których mogą być też osoby odpowiadające za reklamę, powstała także możliwość zamówienia takiego produktu jak pendrive silikonowy. Jego niepodważalną zaletą jest to, że można nadać mu praktycznie dowolny kształt 2D lub 3D. Inaczej mówiąc pendrive w formie logotypu spółki mógłby być znakomitym gadżetem reklamowym. Podmioty, które mogą zajmować się wytwarzaniem tego typu gadżetów do każdego nowego wzorca muszą stworzyć specjalną matrycę.
pendrive silikonowy

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Uniwersalność i ponadczasowość surowca stosowanego do tworzenia tego typu produktów sprawia, że możliwe jest uzyskanie praktycznie dowolnego owalu. Termin wykonania jest w pewnej mierze uwarunkowany od aktualnej ilości zleceń, jednak zazwyczaj są to ok.

Na pewno przyda Ci się łącze do strony (https://reklamywiktor.pl/), jeśli ciekawią Cię przedstawione w naszym tekście wątki. Na następnej stronie znajdziesz ich o wiele więcej.

3 tygodnie od daty akceptacji pierwszego projektu.

Ten z kolei jest możliwy po paru dniach od dnia złożenia zamówienia. Projekt ten jest przedstawiany wcześniej jako wizualizacja 3D. Najmniejsza liczba zamówienia to pięćdziesiąt sztuk w wypadku kształtów 2D oraz 100 sztuk dla kształtów przestrzennych.