Eleganckie dekoracje sali weselnej

21 kwietnia 2019 Off By admin
Eleganckie dekoracje sali weselnej
Szukasz minimalistycznego pomieszczenia, rustykalnej sali z kominkiem, gospody, czy może umeblowanej z przepychem balowej sali?
Podpowiemy Ci, jakim sposobem dopasować dekoracje ślubne, ażeby dekoracja była efektowna, pasowała do stylu Twojego weseliska oraz nie podkopała za bardzo budżetu ślubnego.

Białe ściany, proste krzesełka, białe nakrycia to wspaniałe miejsce dla osób kochających minimalizm. W takiej konwencji muszą również być podtrzymane dekoracje ślubne (ślub jest ważnym wydarzeniem przygotuj się z slubnystyl.pl). Warto skoncentrować się na dekoracji stołów – wiązanki muszą być stworzone z żywych kwiatów (korespondujących z bukietem młodej panny), do tego dołóżcie eleganckie wizytówki przy każdym nakryciu, białe serwetki, świeczki, które stworzą klimat. Do tak minimalistycznych wnętrz będą pasować właściwie wszystkie odcienie a także rodzaje kwiatów, jednakże warto wybierać zwarte w formie bukiety. Gdy postawiliście na salę o takim wystroju – nie przesadźcie z ozdobami.
czarno-biała kuchnia

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Styl rustykalny kocha z kolei naturalne surowce: naturalne tkaniny, świeże kwiecia, pędy.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (https://www.meblemagnat.pl/szafy-drewniane-sosnowe) danych na pozostałych witrynach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Do dekoracji w tym stylu możemy użyć również koronek, sznurka, czy tradycyjnie czerpanego papieru. Aby dekoracja pozostała elegancka, zachowajcie powściągliwość i lepiej zdecydujcie się na wybrany motyw, który będzie powtarzał się w zdobieniach. Świetnie sprawdzą się tutaj kwiaty sezonowe oraz ogrodowe – wiosną przykładowo konwalie, dalej lawenda czy też wrzosy. Ważne, aby wiązanki wyglądały naturalnie.

Wiejski styl to również subtelne, naturalne kolory – pastele, zielenie, biele i écru. Wesele w wiejskim stylu kojarzy się z niczym nieskrępowanym ubawem, swojskim pożywieniem oraz atmosferą nieco luźniejszą aniżeli w eleganckim hotelu.