Elegancka koszula, must have w męskiej szafie

17 listopada 2021 Off By admin
Elegancka koszula, must have w męskiej szafie
W modzie dla mężczyzn jest kilka, może kilkanaście rzeczy, które każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szufladzie, bez względu na styl jaki preferuje. To tzw. baza. Ubrania proste i ponadczasowe. Takie, które jesteśmy w stanie intuicyjnie zestawiać z innymi częściami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Generalnie uznawana jest za bardzo elegancką, zakładaną jedynie na uroczyste okazje. W modzie codziennej mężczyźni raczej jej nie doceniają, uważając ją za niegodną uwagi i zbyt formalną. To błąd, gdyż sporo zależy od rodzaju materiału, kołnierzyka, mankietów i detali. Biała koszula może być tłem dla eleganckich garniturów, ale także do kolorowych chinosów. Jedno jest pewne : białe koszule dobrze jest mieć w szafie, ponieważ to kwintesencja męskości i pewności siebie. Białe, nieustannie modne koszule męskie są stylowe, uniwersalne i zawsze na czasie.

http://koszule-meskie.sklep.pl/

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl/

Żeby koszula spełniała swoje zadanie powinniśmy ją właściwie dobrać do potencjalnego właściciela. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule tzw. slim fit, zaś panowie z nadwagą muszą zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt szeroka – za duży kołnierzyk wygląda fatalnie. Bogatą ofertę koszul mają sklepy internetowe. Wystarczy wpisać w sieci poszukiwany temat: sklep z koszulami- przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie, a na pewno odnajdziemy odpowiedni model. Wiedzmy, że o jakości koszuli świadczy jakość włókien – toteż zrezygnujmy ze sztucznych tkanin.

Dopełnieniem męskiego ubioru są różnego rodzaju akcesoria. Zaliczamy do nich krawaty, muchy, spinki do mankietów i inne. Na ogół są to akcenty wyrażające osobowość ich właściciela. Jednak bardziej, niż o ich wyrazistość, wskazane jest zatroszczyć się o ich skład, tak, aby służyły nam jak najdłużej.

Poszukujesz dodatkowych treści, aby rozszerzyć swą wiedzę na ten temat? Zachęcamy do następnego wpisu. Znajdziesz go na portalu (http://mengarnitury.pl/pl/page/6/Aktualnosci/56/Wyzwanie_%E2%80%93_zima!_Jaka_kurtka_najlepsza_na_chlody_) pod linkiem.

Trzeba przyznać, że moda męska nie pędzi aż tak jak damska, w związku z tym dodatki z poprzedniego sezonu nie będą oznaczały braku gustu. Mogą oznaczać dżentelmena podążającego krok za modą, byleby tylko były subtelne oraz dostosowane do miejsca i sytuacji.