Druk wizytówek – przygotowanie projektu do wydruku – przewodnik

12 czerwca 2020 Off By admin
Druk wizytówek – przygotowanie projektu do wydruku – przewodnik
Przygotowaliśmy już znakomite logo, mamy pomysł na swoją wizytówkę i chcemy zająć się jej wykonaniem. O czym trzeba pamiętać oraz w jaki sposób przyszykować projekt, czyli druk wizytówek kroczek po kroczku.
Ponieważ zastanawiasz się jak przygotować wizytówkę do wydruku, prawdopodobnie masz już w głowie jej wygląd.

Wiesz także czy ma być jedno czy też dwustronna, z ilu składać się będzie kolorów jak też czy będzie zorientowana w poziomie czy pionie. W tym momencie czeka cię odpowiedzialne zadanie – przyszykowanie pliku w ten sposób, ażeby spełniał techniczne wymagania drukarni.

Udało nam się przykuć Twoją uwagę naszym intrygującym wpisem? Świetnie. Zatem namawiamy – kliknij w link wino z merlot i przenieś się do następnej strony po detale.

Jeśli chodzi o druk cyfrowy Łódź jest miastem jakie oferuje szeroką paletę usług w tym zakresie.

dziecko

Autor: Kamilla Oliveira
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj dobre drukarnie odbierają większość najpopularniejszych plików graficznych. Najpewniej jest jednakże przesłać plik TIFF, który zagwarantuje nam świetną jakość druku. Jeżeli chodzi o wybór papieru, w sklepach dostępnych jest sporo przeróżnych papierów, toteż jest w czym przebierać. Najbardziej popularny jest papier gładki, który możemy zalaminować . Poprawne przygotowanie wizytówek do druku może zdawać się skomplikowane, szczególnie jeśli to twój pierwszy kontakt z DTP. Jeżeli frapujesz się czy sporządzony przez ciebie projekt spełnia normy, zawsze możesz wysłać go do drukarni, w której zamierzasz wykonać wizytówki by poprosić o weryfikację. Specjaliści z chęcią rzucą okiem na projekt domu (dism.pl) i poinformują cię czy wszystko jest w porządku i ewentualnie poproszą o korekty.

Istotne ażeby zaznaczyć że jest to tylko szkic projektu, nie zaś skończony projekt do druku. W owym celu najlepiej jest skontaktować się z takową drukarnią telefonicznie.