Dodatki do mieszkania w stylu skandynawskim

11 czerwca 2021 Off By admin
Dodatki do mieszkania w stylu skandynawskim
Kiedy szukasz konceptu na zaaranżowanie dużych, otwartych wnętrz w mieszkaniu to z pewnością myśl o tym, żeby wykonać wnętrza w klimacie skandynawskim. Tym sposobem zyskasz wrażenie, że pomieszczenie jest większe, a także piękne i przejrzyste wnętrze.

Papierowe dekoracje ślubne i weselne

Autor: Bogna Trętko
Źródło: abcslubu.pl

Białe mieszkanie w skandynawskim stylu stało się modne od niedawna także w Polsce.Rewelacyjnie prezentuje się szczególnie w momencie, kiedy biel złączymy tylko z małymi drobiazgami w odcieniach szarego. Fatem jest, że nie każdy powinien sobie pozwolić na takie kolorystyczne połączenie, bo na bieli szybko widać brud, nie pisząc o kurzu. Dlatego polecam takie rozwiązanie przede wszystkim parom, które mają już duże dzieci, albo mieszkają same.

Wygląd takiego pomieszczenia tworzą przede wszystkim zwiewne, firanki z woalu oraz różne dodatki, które możemy do mieszkania wstawić. Osobiście niesamowicie kocham różnej postaci figurki oraz interesujące, eleganckie półmiski, albo jasne drewniane misy.

Ciekawi Cię zamieszczony w tym miejscu artykuł? Kliknij zatem oprócz tego ten link i sprawdź więcej info Ekskluzywna pościel dobrej jakości na opisywany temat.

W takiej przestrzeni fajnie prezentują się różnego rodzaju ozdoby ze szkła – wystarczy to prosty wazon na kwiaty, albo zupełnie oryginalna szklana rzeźba. Interesująco i ciekawie wyglądać będzie także kolorowa poducha na tle białej kanapy. Można także zrobić na pojedynczy duży mebel w innym kolorze – gwarantuję, że będzie cudownie wyglądał.

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Bardzo dużo inspiracji na drobiazgi i gadżety, które można wstawić w mieszkanie w stylu skandynawskim zobaczyłam na stronie . Stwierdziłam nawet, że kilka pomysłów wykorzystam urządzając salon (narożniki tapicerowane) we właśnie budowanym domu.