Designerskie wnętrza i dodatki popularne w 2015 roku

9 września 2021 Off By admin
Designerskie wnętrza i dodatki popularne w 2015 roku
Zima już odeszła w niepamięć, a więc aktualnie pośpiesznymi krokami nadciąga sezon wiosenno-letni. A razem z nim okres remontowy. Masa ludzi dokładnie ten okres wybiera na urządzanie sobie swoich – mniej lub bardziej zaawansowanych – aktywności remontowych.

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mowa o trendy aranżacji wnętrz domów, projektanci zarzucili rynek całą masą idei dotyczących dizajnerskich w obecnym sezonie barw, wystroju pomieszczeń i różnych dodatków oraz wykończeń. W aktualnym sezonie wyraźnie króluje 5 kolorów, jeśli chodzi o kolor ścian: biel, szarość, intensywny błękit, zieleń oliwkowa i marsala.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o następną emocjonującą pozycję? Jeśli tak, to uczciwie zalecam ten tekst (http://meblemwm.pl/lozka-pojedyncze) – kliknij a się nie rozczarujesz.

Biała kolorystyka, choć przez wiele lat z roku na rok traciła coraz mocniej na popularności, w tym sezonie odbiła się od dna i znowu stała się modna. W połączeniu z intensywną barwą mebli – na przykład ręcznie robionych mebli Artisan – dodatków i wykończeń to remedium na piękne wnętrze.

Jeśli chodzi o kolorze szarym, najbardziej wzięty jest jego odmiana w barwie betonu, co poniekąd idzie w parze z ciągle wzrastającą popularnością prostych, loftowych mieszkań. Mówiąc o błękicie to odmiana, która przywodzi na myśl lazur czystych morza lub bezchmurne letnie niebo niezaprzeczalnie podbija rynek. Przez projektantów kolor ten polecany jest zwłaszcza do ścian w sypialni. Kolor ten sprawdzi się jednakowo dobrze w kuchni, choć prawdę mówiąc – nadaje się do każdego wnętrza. Marsala przywędrowała z wybiegów mody ciuchowej i także postanowiła doszła do głosu na ścianach.

Pokój

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Ściany w jej kolorystyce najzmyślniej odnajdą się w salonie. Ostatnim modnym kolorem jest zieleń oliwki – kolorystyka niedostrzegalna do teraz w trendach wnętrzarskich. W zapomnienie zaś idzie popularny przez wiele sezonów fiolet, a także żółć, pomarańczowy oraz róż.

Omawiany materiał, który na tej stronie posiadamy, jest niezwykle interesujący, jednak warto dodatkowo przeczytać uzupełniające wiadomości – więcej pod wskazanym adresem.

Abstrahując od kolorystyki – co z meblami i dodatkami? Moda zatroszczyła się i o nie. W tym sezonie mają wzięcie artystycznie wykonane rzeczy z drewna – zajmuje się tym chociaż Artisan – , który słynie z niezautomatyzowanej obróbki drewna uznawanej ostatnio za szczerze atrakcyjny dizajn. Popularna jest też miedź – pod postacią dizajnerskiego dodatku i wykończeń. Też nogi od sof, stołów i krzeseł są milej postrzegane, kiedy są pokryte miedzią.