Dekoracja wnęk okiennych: rolety rzymskie miast firanek i zasłonek

12 września 2019 Off By admin
Dekoracja wnęk okiennych: rolety rzymskie miast firanek i zasłonek
Nowe upiększenie okien to dobry sposób na metamorfozę wnętrza. Sugerujemy rolety rzymskie. Takowa dekoracja okna jest śliczna i bezproblemowa do dopasowania do kierunku pomieszczenia.
Do tego rolety rzymskie mają jeszcze atuty praktyczne oraz ochraniają przed słońcem.

Potrzebujesz odmienić wystrój pomieszczenia? Postaw na nowiuteńkie dekoracje okna. Dekoracja okien to jeden z najszybszych sposobów na przemianę wyglądu pomieszczenia.

Ciekawi Cię skąd czerpiemy wiedzę na opracowany w tym poście temat? Zapraszamy zatem do nowej witryny – tam czeka na Ciebie ekstra źródło.

Jeżeli jeszcze ma ona wartości praktyczne oraz ochrania przed słońcem, a na dodatek da się ją wykonać własnoręcznie – tym lepiej. Takie są rolety rzymskie. Rolety rzymskie dodają wnętrzu elegancji. Są wygodne w obsłudze a także mają w wyższym stopniu indywidualny design aniżeli gotowe rolety dziecięce. Przede wszystkim dlatego, że rolety rzymskie mogą być wykonane z swobodnie dobranych materiałów – odpowiadających wzorem, barwą oraz fakturą do wystroju wnętrza.

buty

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
porcelana

Autor: Kubikoff
Źródło: Le Pukka concept store
Tradycyjne żaluzje lub rolety (rolety świdnica) coraz nagminniej zastępowane są poprzez rzymskie rolety. Funkcja rolety (a więc komfort obsługi) i miękkość tkaniny nadającej wnętrzom przytulność – to już 2 powody, które zachęcają do zawieszenia rolet rzymskich w oknach. Taka ozdoba okien stanowi także bezkonkurencyjne przesłony, obok jakich brakuje miejsca na umieszczenie zwykłych zasłon. Kolejna zaleta to mniej zunifikowany, a w wyższym stopniu od tradycyjnych rolet ozdobny, spersonalizowany design.

Tylko od naszej wyobraźni zależy, w ile fałd się złożą fotorolety po uniesieniu jak też jak pozostaną wykończone. Każdy samodzielnie może zadecydować, z jakiej tkaniny uszyte będą rolety. Na rzymskie rolety nadają się wszelakie tkaniny syntetyczne, a również lniane czy też bawełniane płótna.