Dawno, dawno temu dziecięce i sypialniane pokoje były jednakowe – dzisiaj te czasy odeszły do lamusa i nadszedł okres miłych naklejek na ściany

20 grudnia 2021 Off By admin
Dawno, dawno temu dziecięce i sypialniane pokoje były jednakowe – dzisiaj te czasy odeszły do lamusa i nadszedł okres miłych naklejek na ściany
Teraz, kiedy pokoje i sypialnie mogą wyglądać jak z katalogu, nie dziwi fakt, że każdy chce żyć w przyjaznym otoczeniu. Często w sypialniach lub pokojach dla dzieci możemy zauważyć naklejki z hasłami o byciu zakochanym, domu, przyjaźni, ale także z humorem o dyscyplinie, sprzątaniu czy gotowaniu.

naklejki do sypialni

Autor: Fresno Fondo
Źródło: Atelier Nocca Design
ścianki

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Naklejki do sypialni małżonków często mówią o uczuciach. Są to nierzadko wiersze lub – zobaczysz tu – cytaty wielkich filozofów tego świata. Jeśli dwójka ma spore poczucie humoru ma możliwość wybrać naklejki drwiące na przykład z jej perfekcjonizmu i jego bałaganiarstwa lub z jej oglądania oper mydlanych i jego grania w gry online. Naklejki do sypialni nie muszą być koniecznie tekstem, więcej o nich – więcej w serwisie przyklejka.pro. Mogą być ilustracją – serduszkiem, piórem, łódką. Wszystkim co uosabia uczucie i wierność, a także nietrwałość i los w ogóle.
lokal

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Naklejki dla dzieci bywają całkowicie odmienne. Powinny być urzekające i przemiłe. Z reguły są to ukochane postacie z kreskówek naszych dzieci lub artystycznie wykaligrafowane ich imiona wraz z naklejką ulubionej lalki.

Link

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com

Mogą to być także drzewka, na gałązeczkach których dziecko może przypinać istotne zdjęcia lub pamiątki.

Jeżeli rodzice rozmyślają o zmianie monotonnych ścian w sypialni dziecka, to naklejki dla dzieci są w takowym wypadku fantastycznym pomysłem. Zanim jednak zatwierdzimy decyzję, warto skonsultować ją z właścicielem pokoju. Jeśli jednak uwzględnimy jego zdanie, naklejki spodobają się wszystkim.