DAF Trucks – czyli, holenderski wytwórca samochodów typu ciężarowego z siedzibą w Gdańsku

5 maja 2021 Off By admin
DAF Trucks – czyli, holenderski wytwórca samochodów typu ciężarowego z siedzibą w Gdańsku
Czym dokładnie bywa „DAF”? Gdzie ma własną główną siedzibę oraz w jakim momencie został założony? Gdzie wewnątrz Polsce posiada własne oddziały? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego najnowszego – dopiero co napisanego – świeżutkiego artykuliku!

outdoor

Autor: PURMO
Źródło: PURMO
„DAF”, a dokładniej „DAF Trucks NV” – jest to przedsiębiorstwo zajmująca się wytwarzaniem samochodów typu ciężarowego, która to ma swoją główną siedzibę wewnątrz Eindhoven wewnątrz Holandii.

Jeśli Twoim zdaniem opublikowany artykuł jest pasjonujący, to przeczytaj także pomocne źródło (https://maszyny-tmc.pl/product-category/luparka-do-orzechow/), które ma interesujące informacje – one z pewnością Cię zaciekawią.

Owa firma została założona 1 kwietnia 1928 roku i prosperuje po dzień dzisiejszy, opiekując się nie jedynie wspomnianymi samochodami ciężarowymi, ale także pewnego czasu samochodzikami typu osobowego, oraz nawet Autobusami, czy taż samochodami dostaWCzymi. Firma zatrudnia ponad 9700 person (przeliczenie z 2015 roku) na calutkim świecie, w tym w naszej rodzimej Polsce. W naszym kraju powstało jej parę oddziałów: Olsztyn, Szczecin, czy Koszalin, nie napomykając już o Białymstoku, czy też Toruniu, a także najmocniej nasze osoby interesującego dzisiaj Gdańska. DAF Gdańsk znajdziemy na ulicy Lubowidzkiej trzydzieści trzy, w godzinkach od poniedziałku aż do piątku – od 8:00 do dwudziestej pierwszej, oraz w sobotę także od 8:00 ale do 16:00. Warto tutaj napomknąć, że DAF Gdańsk w podobny sposób jak calutka firma, jest częścią w obecnych czasach do tak nazywanej Grupy DBK, i to pod jej szyldem trzeba poszukiwać produktów marki DAF.

Z tego powodu przestań się ociągać oraz odwiedź najbliższy serwis, lub zerknij do sieci aby poznać więcej szczegółów na temat jednej z najlepszych marek Holenderskich samochodów ciężarowych!