Czy pamiętasz, iż Marilyn Monroe była zatrudniona w montowni, w której były produkowane… drony?

4 grudnia 2021 Off By admin
Czy pamiętasz, iż Marilyn Monroe była zatrudniona w montowni, w której były produkowane… drony?
Aktualnie możemy używać urządzeń, które jeszcze przykładowo 40 lat temu pokazywały się wyłącznie w śmiałych wizjach przyszłości na kartkach różnorodnych powieści s-f.

Komórka, samochód napędzany energią elektryczną czy też okręty podwodne z napędem atomowym.
Może zabrzmi to wątpliwie, wszakże prawda jest tego typu, że większość patentów została wstępnie wynaleziona na potrzeby wojska. Nie w inny sposób było w razie tego typu urządzenia jak dron, ponieważ jego przeszłość dosięga zaczątków lotnictwa.

Ciekawy tekst, prawda? Jeśli więc chcesz zobaczyć podobny materiał, sprawdź (http://www.smieci.eu/) co dla Ciebie mamy, to także może Ci się spodobać.

Tyczyło się to wtedy produkcji zdalnie kierowanych jednostek latających, które po osiągnięciu określonego celu lotem nurkowym opadałyby na wybrany cel. Należałoby także wspomnieć, iż w montowni małych bezzałogowych jednostek latających o nazwie Radioplane OQ2 pracowała Norma Jean. Pewien oficer, który swoją drogą został później prezydentem USA, Ronald Reagan skierował do wymienionej fabryki fotografika. Było to rozpoczęciem ogromnej sławy Marilyn Monroe. Tak, ta niewiarygodna przeszłość wydarzyła się faktycznie: przyszła gwiazda ekranu pracowała w montowni poprzedników takiego przyrządu jak dron.

kanapa

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Czy obecnie drony posiadają wyłącznie pokojowe wykorzystanie? Nie. Okazują się być one jednym z symboli walki z terroryzmem, jednak nie można zapomnieć o tysiącach innych sytuacji, w jakich są one codziennie stosowane.

Słynne są wszelakiego rodzaju ujęcia wykonane z lotu ptaka.

Obecnie oceń opony zimowe poznań ten tekst, który jest bardzo ciekawy. Zrób to właśnie w tym momencie! Zobaczysz, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Wykorzystywane okazują się być nie tylko do wykonywania różnych demonstracji, ale również do przykładowo robienia zdjęć oferowanych przez biura nieruchomości budynków.