Czy długopis może być dobrym gadżetem reklamowym?

10 czerwca 2021 Off By admin
Czy długopis może być dobrym gadżetem reklamowym?
Dziś gadżety marketingowe posiada niemal dowolna spółka. Mogłyby to być czapki, bluzy, zapalniczki czy smycze. Dowolna firma stara się, żeby była na jak najdłuższy czas zapamiętana oraz proponuje tego typu gadżety marketingowe, które używamy bardzo często każdego dnia.

Mogłyby to być przykładowo długopisy, bez których podpisanie jakiegokolwiek dokumentu jest niemożliwe.
Agencje marketingowe proponują dla przykładu długopis Swing, który jest wykonany z metalu, a uchwyt ma zakończony gumą.

Przechodząc do meritum sprawy – ta praktyczna witryna (https://www.greczka.pl/8-wyposazenie-kotlowni-parowych) przedstawia nieco inny punkt widzenia na tę problematykę, niż to zostało opracowane w tekście, który teraz przeglądasz.

Takie długopisy mogłyby występować w różnych barwach oraz mogłyby mieć różne nadruki w zależnie od firmy, którą promują. W wielu agencjach reklamowych jest minimalna liczba, jaką należy zamówić. Przeważnie jest to tysiąc sztuk. Cena jednej sztuki tego długopisu wynosi ok. złotówki. Jest to pisak dla nie wymagającego klienta. Posiada typowy, niebieski tusz oraz obudowę z chromowanymi elementami. Sprawia to, że za małą cenę można by cieszyć się z tego gadżetu promocyjnego, jaki na co dzień jest bardzo przydatny.

Lampy pełnie kolorów

Autor: Lamps&Co.
Źródło: Lamps&Co.

Długopis Swing mógłby z sukcesem wpasować się do dowolnej akcji promocyjnej, gdyż Klient ma tutaj do wyboru szeroką gamę kolorystyczną oraz możliwość wykonania dowolnego nadruku lub logotypu firmy. Najbardziej popularną techniką zadruku na małych towarach reklamowych stworzonych z metalu czy tworzyw sztucznych jest tampodruk.

Zapewne zaciekawi Cię nasza strona internetowa (https://www.klimatop.pl/jak-dobrac-osuszacz-powietrza-,199.html), znajdziesz tam wiele interesujących wiadomości. Miej na uwadze, że jest często aktualizowana.

Do matrycy z farbą przykładany jest stempel, jaki określany jest tamponem. Odbity na nim widok przenoszony jest na faktyczny przedmiot. Największym ograniczeniem tej techniki jest małe pole znakowania. Podstawową zaletą takiej techniki jest jej mały koszt oraz wysoka jakość realizowanych nadruków.

Jeżeli masz jakąś spółkę oraz ciekawią Cię gadżety marketingowe, jakie także staną się przydatne dla odbiorcy, zdecyduj się na tego typu długopisy. Koszt wykonania tego typu gadżetów jest naprawdę niezwykle mały, a logo firmy na długopisie na długi czas pozostanie kontrahentowi w głowie.