Co pasowałoby do wizji roztaczanej przez Stefana Żeromskiego?

6 marca 2021 Off By admin
Co pasowałoby do wizji roztaczanej przez Stefana Żeromskiego?
Już Stefan Żeromski w wydanej w 1924 roku powieści pt. Przedwiośnie zastosował określenia „szklane domy”. Opowiadał w niej konstrukcję tego typu budynków, np. szklane posadzki, sufity czy ściany i przykładowo wariant ich rozgrzewania „ciepła woda w zimie chodzi dokoła ścian”.

Do koncepcji tego wybitnego polskiego pisarza bezdyskusyjnie pasowałby stół szklany, jaki w dzisiejszych czasach, prawie 100 lat po wydaniu powieści, jest bardzo częstym elementem wyposażenia wnętrz. Jeśli chodzi o same „szklane domy”, to jak najbardziej i obecnie konstruuje się budynki, jakie w mowie kolokwialnej są określane jako szklane budynki, lecz nie są zbudowane tak, jak to opisywał twórca Ludzi bezdomnych. Taki stół szklany wygląda bardzo estetycznie oraz nowatorsko – niebanalny stół szklany. Ze względu na swoją budowę jest niezwykle prosty w zachowaniu w porządku. Co prawda jeśli mamy takowy stół szklany, nie będziemy mogli użyć go przy wprowadzaniu w bycie sentencji „odpukać w niepomalowane drewno”, jednak takowy szklany stół będzie doskonale pasował do każdego Wnętrza niezależnie czy będzie stanowić składnik oprzyrządowania pokoiku dziennego czy agencji.
fotowoltaika

Autor: Team Massachusetts 4D Home
Źródło: http://www.flickr.com
Należy albowiem podkreślić, iż tego typu designerskie meble biurowe znakomicie nadają się jako ozdoba (idź tutaj broda świętego mikołaja) w pokoju dyrektora – . Dodatkowo poprzez swój nowoczesny (zobacz żyrandole nowoczesne) wygląd, mogłyby znacznie przyczynić się do jeszcze bardziej pozytywnego odbioru wizerunku samej spółki.

Zgodnie z niniejszym, jak to zostało wspomniane powyżej, takowe designerskie meble biurowe są niezwykle proste w utrzymaniu w czystości, zatem nie ma niebezpieczeństwa, że taka firma zrobi nieodpowiednie wrażenie na odwiedzających przedstawicielstwo takiej spółki klientach.