Co kupują Polacy pod choinkę?

13 października 2021 Off By admin
Co kupują Polacy pod choinkę?
Świąteczne wydatki warto zaplanować należycie wcześnie. Dla wielu osób gorączka bożonarodzeniowych sprawunków już się rozpoczęła. Co Polacy zazwyczaj kupują pod choinkę? Choć zazwyczaj pierwsze bożonarodzeniowe akcesoria pojawiały się w sklepach po Święcie Zmarłych, to tym razem już na początku października można było spostrzec liczne oznaki Gwiazdki. Jeżeli właśnie szukacie pomysłu na upominek pod choinkę, przypominamy najbardziej popularne świąteczne prezenty.

świąteczna choinka

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Kosmetyki, zatem praktyczny upominek. Statystyki dowiodły, że 48 proc. badanych przeważnie kupuje dla najbliższych kosmetyki. Markety oferują wiele kompletów dla kobiet jak też panów, co wydaje się niezłym rozwiązaniem dla wielu rodaków. Z pewnością jest to praktyczny upominek. Warto jednakże pamiętać o gustach osób, którym zamierzamy dać prezent. Telefony komórkowe, koszule, czapki, skarpety królują pośród paczek ukrytych pod choinką. Aż 31 proc. ankietowanych stwierdziło, że najczęściej kupuje krewnym odzież.

To konkretny podarunek, ale czasami okazuje się, iż jest nietrafiony, bo niewielu pragnie dostać po raz kolejny krawat lub ciepłe skarpety. Coraz to popularniejszym podarunkiem staje się książka. Chociaż Polacy rzadko czytają, to bardzo entuzjastycznie wybierają na podarki przeróżne publikacje.

Oczywiście, że w internecie odnajdziesz pasjonujące tematy.Na omawiany temat również przeczytasz intrygujące informacje – sprawdź to I przejdź na kolejną stronę (http://www.kesbet.pl/produkty/donice-betonowe/)!

W 2012 roku 29. proc ankietowanych zadeklarowało nabycie publikacji dla bliskiej osoby. Najczęściej Polacy sięgają po poradniki. Dla młodzieńców popularnymi upominkami są rollerblade, konsole komputerowe, komputery, scott rowery – . Pieniądze – najlepszy upominek? Okazuje się, iż dla wielu osób ciągle bardzo dobrym upominkiem są pieniądze.sprawdź na portalu kreda kolorowa

To dobra alternatywa dla tych, którzy nie mają dość czasu na zakupy, a przy tym wolą ustrzec się zawodu osoby, której ofiarują podarek. Jeśli bliska nam osoba posiada konkretne zamiłowanie (na przykład wędkarstwo), sprawę mamy uproszczoną. Wielu Polaków nabywa bliskim akcesoria, takie jak pokrowce na laptopy albo termosy. Nierzadko są to rzeczy, których ktoś nie sam nie planuje zakupić, jednak ucieszy się na ich widok – liczy się gest. Przy szukaniu gadżetu warto pamiętać o zainteresowaniach osoby, jakiej chcemy ofiarować podarek.