Chcesz mieć domowy barek? Nie ma problemu! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!

28 kwietnia 2021 Off By admin
Chcesz mieć domowy barek? Nie ma problemu! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!
Posiadacze dużej ilości różnych trunków powinni sobie urządzić jakieś ciekawa miejsce na ich chowanie. Miejsce, w którym postawimy barek nie może być zbyt oświetlona.

Musimy zastanowić się również ile miejsca możemy na barek domowy wygospodarować. W zależności od tego możemy zacząć kupowanie.

alkohol

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Mamy w tej kwestii dwie opcje. Albo przeznaczymy nań miejsca niewiele i w ten sposób przemyślimy np.

Jeżeli chcesz zdobyć uzupełniające informacje na opisywany temat, to przejrzyj witrynę, która takiego typu dane ma. Na pewno będą interesujące.

na zakup malutkiego barku na alkohol, który będzie posiadać maleńkie kółeczka, dzięki czemu będzie praktycznym stolikiem. Kolejna opcja to zakup meblościanki, która będzie miała w sobie jedną półkę, którą zagospodarujemy na alkohole. W ten sposób powinnyśmy pomyśleć o tym, by był w ciemnym miejscu. Jeśli mamy dużą powierzchnię, jest możliwość poszaleć i zaaranżować sobie w rogu pomieszczenia barek podobny do tych z barów – barek z alkoholem – propozycje.

Szukanie inspiracji na nasz bar można rozpocząć w Internecie.

Zwróć uwagę na szczegóły w tekście (https://domymax.pl/projekty-domow/powyzej-130-m2/), znajdziesz tam jeszcze bardziej szczegółowe informacje, które na pewno również okażą się dla Ciebie interesujące.

Wynalazłam tam oryginalny, oryginalny barek stylizowany na… wiolonczelę! Wysłałam link kumpelce, która jest fanką muzyki poważnej i ma mieszkanko pełne instrumentów. Świetnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu. Najbardziej interesujące inspiracje odnalazłam na mądrym blogu.

Najbardziej specyficzną opcją, którą zobaczyłam była mała drewniana skrzyneczka, w której postawiono butelki i lampki na wino. Możemy również zainwestować w kilka półek na flaszki, które przybijamy do ściany, najlepiej w miejscu osłoniętym od światła. Następnie polecamy poustawiać na niej butelki (zobacz również pomysły na na blogu Możemy zrobić to dobierając je wysokościami, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.