Chcesz mieć domowy barek? Nie ma problemu! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!

8 sierpnia 2019 Off By admin
Chcesz mieć domowy barek? Nie ma problemu! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!
Posiadacze dużej ilości różnych trunków powinni sobie urządzić jakieś ciekawa miejsce na ich chowanie. Miejsce, w którym postawimy barek nie może być zbyt oświetlona.

Musimy zastanowić się również ile miejsca możemy na barek domowy wygospodarować. W zależności od tego możemy zacząć kupowanie.

alkohol

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Mamy w tej kwestii dwie opcje. Albo przeznaczymy nań miejsca niewiele i w ten sposób przemyślimy np. na zakup malutkiego barku na alkohol, który będzie posiadać maleńkie kółeczka, dzięki czemu będzie praktycznym stolikiem. Kolejna opcja to zakup meblościanki, która będzie miała w sobie jedną półkę, którą zagospodarujemy na alkohole. W ten sposób powinnyśmy pomyśleć o tym, by był w ciemnym miejscu. Jeśli mamy dużą powierzchnię, jest możliwość poszaleć i zaaranżować sobie w rogu pomieszczenia barek podobny do tych z barów – barek z alkoholem – propozycje.

Szukanie inspiracji na nasz bar można rozpocząć w Internecie. Wynalazłam tam oryginalny, oryginalny barek stylizowany na… wiolonczelę! Wysłałam link kumpelce, która jest fanką muzyki poważnej i ma mieszkanko pełne instrumentów. Świetnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu. Najbardziej interesujące inspiracje odnalazłam na mądrym blogu.

Najbardziej specyficzną opcją, którą zobaczyłam była mała drewniana skrzyneczka, w której postawiono butelki i lampki na wino.

Czasem publikowane w sieci wiadomości są fałszywe, jednak jeżeli intryguje Cię tego typu tematyka, to kliknij i zdobądź ważne info (www.ramaro.sklep.pl/) również na analogicznej stronie.

Możemy również zainwestować w kilka półek na flaszki, które przybijamy do ściany, najlepiej w miejscu osłoniętym od światła. Następnie polecamy poustawiać na niej butelki (zobacz również pomysły na na blogu Możemy zrobić to dobierając je wysokościami, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.