Chcesz być nietuzinkowa? Możesz to osiągnąć!

16 listopada 2021 Off By admin
Chcesz być nietuzinkowa? Możesz to osiągnąć!
Jak prezentować się zjawiskowo? Pytanie to niesie w sobie ładunek dwuznaczności, gdyż można zrobić z siebie coś podobnego do „słupa ogłoszeniowego”, obok jakiego każdy będzie przystawał, by się przyglądnąć. To się nazywa: niech mnie zobaczą za wszelką cenę. Można też skorzystać z innego, bardziej delikatnego podejścia. Wystroić się tak, aby było widać, jaki mamy ciekawy gust, ale jednocześnie, żeby wszyscy się nie patrzeli, jak na krzykliwy afisz!

trencz

Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli preferujesz pierwszy sposób musisz posiadać „skórę słonia”. W zależności od tego, jaki kraj to obyczaj, w Polsce przyjęło się raczej konserwatywne podejście do tej kwestii. W naszym kraju lepiej się nie wychylać, bo można zarobić rykoszetem. Z jakich przesłanek to wynika? Najprawdopodobniej z historii. Okres komuny, kiedy nie było dostępu do bardziej egzotycznych, kolorowych ubrań, zrobiły swoje. Zamiast tego dostaliśmy takie same zestawy, nudne, szare, lecz nie rzucające się w oczy. W naszej świadomości coś się ostało, i choć jesteśmy już wolni od „wielkiego brata ze wschodu”, to jednakowoż, zwłaszcza wśród starszych ludzi, pokutuje przekonanie, iż „szata zdobi człowieka”.

Jeśli jednakże nie lubisz być w centrum uwagi, zamiast tego, lubisz się ukryć za innymi, a w tym samym momencie chcesz ciekawie wyglądać, to musisz skorzystać ze sprawdzonych wzorów. Nie bój się, nie mamy tu na myśli nudnych zestawów, których pełno naokoło. Spróbuj dobrać własny zestaw myśląc o swojej osobowości, na przykład, jeśli żakiet lub trencz, to właściwie czemu, czy pasuje do tego, jakim jesteś człowiekiem? A może modna garsonka lub t-shirt w stonowanych kolorach? Tak się składa, że dzisiaj posiadamy wielki wybór różnych, często odkrywczych strojów. I nawet nie chodzi tutaj o produkty popularnych marek, ale o ubrania, które nabędziesz w lumpeksie (sprawdź). Tak, lumpeksy to istne kopalnie złota. To fakt, że trzeba tam nieźle pokopać, ażeby coś zdobyć, lecz warto poświęcić ten czas, gdyż możesz upolować coś zjawiskowego.

Możesz też przejrzeć kolekcję swojej mamy, cioci lub babci, może rzuci ci się coś w oczy, co na pewno ciężko będzie podrobić.

Kliknij tutaj, by sprawdzić, co inny serwis udostępnił na taki wątek. To na pewno także Cię zaintryguje.

W kolekcjach naszych mam są takie skarby, o jakich nie śniło się producentom popularnych marek. A może masz dużo starszą siostrę, u niej także możesz odnaleźć coś, co na pewno będzie odznaczać się niezwykłością.

Tutaj znajdziesz fascynujące informacje na prezentowany temat, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny (https://wojtaszak.komornik.pl/licytacje-komornicze/).

Do dzieła!