Ceramika – stały element piękna i tradycji

23 lutego 2021 Off By admin
Ceramika – stały element piękna i tradycji
Czy jest coś wspanialszego od elementów dokańczających całokształt układu domu? Każdy, nawet niewielki element może być właśnie tym odpowiednim, który składa wszystko w jedną i piękną kwestię

. Każdy malunek, każda rzeźba i oryginalne szkło na półce kredensu – to wszystko wytwarza niepowtarzalny klimat absolutnie wszystkich aranżacji mieszkań.
transport

Autor: NOAA Photo Library
Źródło: http://www.flickr.com

Figurki ceramiczne chwalą się w Polsce od wielu lat sławą Sprawdź jaką cenę mają figurki ceramiczne. Kolorowe oraz różnorakie dostępne kształty są idealne do umiejscowienia przy kominku, obok telewizora czy również na parapecie okna. Także i te mniejsze zawsze i bez zawodu przyciągają uwagę przyjezdnych, a te najbardziej niespotykane – są chwalone i cieszą przekrwione oczy zarówno bliskich, jak i samego kolekcjonera. Kształty i koncepcje na nowe zamierzenia są przeróżne, jednak w ostatnich czasach największą sławą owiane są monumenty w postaci kotów. Barwne, subtelne czy w pozycji – zazwyczaj – siedzącej, patrzące majestatycznie w przód wsłuchują się we wszelakie komplementy skierowane w ich stronę. Są również inne – figurki ceramiczne w postaci słoni z podniesioną trąbą, kobiet stylizowanych rodem z czasów średniowiecza, bogato zdobionych dzieci, a także psiaki w wielu oferowanych rozmiarach – od minimalistycznych, aż po wysokie i ogromne, niekiedy w autentycznych wielkościach.

Obecnie w modzie są figurki ceramiczne w Stylu Rokoko Odwiedź stronę

Fantazyjne oraz archaiczne statuetki o różnych formach, bogato zdobione i stylizowane na epokę Złotego Wieku są okazją dla kolekcjonerów ceramiki i figurynek. Niejednokrotnie wiele z nich to modele bardzo kosztowne, co jest dodatkowym ich plusem.