Butelki dla dzieci: co aktualnie wyszukać można w sprzedaży?

3 września 2021 Off By admin
Butelki dla dzieci: co aktualnie wyszukać można w sprzedaży?
Nie wszystkie mamy mogą karmić nowo narodzonego maluszka w sposób naturalny. W takiej sytuacji potrzebna okazuje się butelka do karmienia maluszka. W sklepach oferujących artykuły dla dzieci jest jednak tak duży wybór butelek przeznaczonych do karmienia, że mamy mają bardzo często problemy z wyborem.

Jakie więc butelki kupić? Jaki zakupić do nich smoczek? Kiedy kupić maluchowi pierwszy kubeczek do picia? To najczęściej zadawane pytania przez młode mamy.

butelki dla niemowląt

Autor: essie
Źródło: http://www.flickr.com

W sklepach , z których oferowane są artykuły dla dzieci znajdziemy butelki zrobione ze szkła, z poliwęglanu, ale również z silikonu. Obecnie mamy najrzadziej kupują butelki szklane, o wiele większą popularnością cieszą się butelki silikonowe. Jeśli już zakup butelki mamy za sobą, pozostaje nam wybranie odpowiedniego smoczka. Podobnie jak butelek również smoczków jest naprawdę duży wybór. Są wśród nich między innymi smoczki do butelek Lovi 9poznaj szczegóły).

Nie sądzisz, że to jest doskonały czas, by uzyskać stuprocentową pewność, że zamieszczone wiadomości są zgodne z prawdą? Jeśli tak, to ten zweryfikuj tekst tu.

Oferowane smoczki do butelek Lovi zrobione są z silikonu, idealnie więc pasują do silikonowych butelek. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że zostały tak zaprojektowane, aby dziecko – ssąc smoczek – nie traciło naturalnego odruchu ssania.

Wraz z rośnięciem malucha potrzebna będzie nie tylko butelka zaprojektowana do karmienia. Przyjdzie taki moment, że maluch będzie musiał zamienić butelkę na kubeczek. Do wyboru jest bardzo dużo rodzajów kubeczków dla maluchów. Ich wybór uzależniony więc od wieku dziecka.

Ten serwis internetowy karma dla psa bez zbóż zawiera wciągające dane na opisywany wątek, więc, jeśli ta tematyka Cię absorbuje, to sprawdź to obowiązkowo.

Dla odrobinę starszych pociech, które zamierzamy nauczyć odrobinę samodzielności bardzo przydatne są kubeczki niekapki (zobacz pełną propozycję na tej stronie). Kubeczki niekapki posiadają przede wszystkim jedną wielką zaletę: kiedy pociecha go przechyli, nie ma możliwości, by znajdujący się w kubeczku napój wylał się.

niemowlak, niemowle

Autor: Mirra Photography (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com
W sprzedaży jest wyjątkowo duży wybór kubków tego rodzaju. Wśród nich są chociażby kubeczki niekapki, których ustnik, czyli element, z której pociecha pije, został wykonany z miękkiego bądź z twardego materiału. Są także kubki niekapki określane jako 360 stopni. Tego rodzaju kubeczki nie posiadają ustnika, poza tym zachowują się jak normalne niekapki z ustnikiem, czyli wlany do nich napój nie wylewa się. Jaki rodzaj kubeczka kupimy, zależy więc tak naprawdę tylko od nas samych.