Asortyment szklany

10 grudnia 2021 Off By admin
Asortyment szklany
Kto potrzebuje informacji o produkcji szkła lub chciałby uzyskać poradę specjalistów w zakresie obróbki szkła powinien jak najszybciej odwiedzić stronę tam bowiem znajdzie nie tylko wskazówki doświadczonych sprzedawców ale także będzie mógł porozmawiać i zadać wiele pytań na forum.

szkło

Autor: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Źródło: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Nie wiadomo kiedy i gdzie dokładnie wynaleziono szkło. Faktem jest, że zainteresowanie szklanym kruszcem zauważalnie wzrasta. Jego walory estetyczne od dawna cieszą ludzkie oko. Szkło jest bardzo pożądane przez architektów i projektantów wnętrz. Świetnie się komponuje z większością elementów wyposażenia pomieszczeń.

Dla niektórych ludzi praca z tą materią to nie tylko zwykła codzienność to także pasja.

Każdy z nas chciałby pracować w dziedzinie, która będzie jednocześnie spełnieniem marzeń. Zdecydowanie lepiej jest zajmować się czymś, co sprawia nam satysfakcje i w czym możemy się zrealizować zawodowo. To właśnie tacy ludzie współtworzą Hurtownię szkła okiennego Elmar.

Wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy w dużych, szklarskich firmach pozwoliło Elżbiecie Wałuszko na podjęcie odważnej decyzji o założeniu własnego Centrum obróbki szkła. Na rynku szklarskim firma istnieje od 2000 roku. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.

Centrum Szkła mieści się we Wrocławiu na ulicy Rękodzielniczej 14. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną do klientów hurtowych jak i. detalicznych. Do każdego zamówienia podchodzimy odpowiedzialnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach aby móc zaproponować Państwu nowinki ze szklanego świata. Bardzo chętnie służymy poradą. Naszym mottem jest hasło: „Niemożliwe rzeczy wykonujemy od ręki a cuda zajmują nam trochę więcej czasu.” Dzięki rzetelności świadczonych przez Nas usług zyskaliśmy stałe grono zadowolonych klientów na obszarze całej Polski, które cały czas się powiększa. Oferta Centrum szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe, drzwi szklane, lustra na wymiar, orazszyba do kuchni i wiele innych.

Do montażu używamy okuć ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są najwyższej.

Zaciekawił Cię analizowany tutaj temat i poszukujesz oprócz tego dodatkowych informacji? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym omówieniu (http://www.nota-bene.com.pl/produkty/touch-wlacznik-swiatla-szklany-dotykowy/).

Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy według pomysłów naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie polepsza bezpieczeństwo. Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz szkło do kuchni, a także szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Produkty Lacobel dostępne są w kilkudziesięciu kolorach (ponad 30).

Nasze szkło kominkowe jest żaroodporne i wytrzymuje temperaturę nawet 800°c. Docinamy szyby szyby bezpieczne kominkowe pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne lub sznury kominkowe w zestawach z klejem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13. By odwiedzić nasza stronę wystarczy kliknąć w poniższy link: hurtownia szkła. szklarze wrocław

Jednak żeby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom także w nocy uruchomiliśmy usługę Pogotowia szklarskiego. Jeśli więc jesteś ofiarą włamania bądź innego aktu chuligaństwa w wyniku, którego stłukła się Twoja szyba zadzwoń do nas niezależnie od pory dnia czy nocy, a niezwłocznie przyjedziemy.