kanapy

W jakim miejscu kupić szafki do pokoju swojego syna?

kanapa
Autor: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy na świecie pojawia się dziecko doskonale wiemy, że „małe dziecko – mały kłopot, duże dziecko – duży kłopot”. Oczywiście po pierwsze kochamy bezgranicznie naszego niemowlaka, jednak z czasem coraz więcej sprawa trzeba dziecku ogarnąć. Nadchodzi w końcu moment, w którym dziecko musi mieć własny kąt. Urządzenie pokoju dla pięcioletniego brzdąca nie jest bardzo kłopotliwe, jednak im dziecko starsze tym musimy stawiać na niesamowicie uniwersalne rozwiązania. Dlatego też meble dziecięce muszą być uniwersalne, a nie różowe czy niebieskie.

W jakiego typu przestrzeniach można by użyć w naszym lokalu czy w naszym samochodzie materace sprężynowe?

materace sprężynowe
Nie ma chyba osobnika, który po całym dniu ciężkiej przecież roboty nie pragnąłby chociaż na moment wypocząć w domowych warunkach. Zasiąść wygodnie na tapczanie czy, w zależnie od umeblowania mieszkania, nawet na brzegu łóżka.

Designerskie sofy brylują na salonach

sofa
Autor: JADIK
Źródło: JADIK
Prawie 30 lat temu, świat obiegła wiadomość, że odnaleziono zagubiony obraz Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów znalazł emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Aż 27 lat dzieło leżało zwinięte za...sofą. Niesamowite, obraz wcześniej ujrzałby światło dzienne, gdyby właściciel domu zerknął czasem na wnętrzarskie gazety oraz programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Ponieważ to tam już od dłuższego czasu słyszymy, iż ustawianie kanapy pod ściana to przeżytek. Może gdyby pan Kober odsunąłby ją trochę i obraz sam wpadł mu w ręce?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer