świat

Gra, która jest wciągająca i ma coraz więcej fanów w naszym kraju. Czy wiedziałbyś jak wydostać się z zamkniętego pokoju, w jakim pełno niewiadomych?

detektyw
Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
wiele rzeczy zdaje się banalne. Trafiasz po prostu do pokoju, w którym możesz znaleźć dużo tajemniczych przedmiotów. Ty i Twoi przyjaciele macie kilkadziesiąt minut, by wydostać się z tego miejsca. Nie jest to łatwe, ponieważ aby tego dokonać musisz rozwiązać kilka zagadek, niezbędna również jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas płynie, a Ty nie posiadasz żadnych podpowiedzi, jedynie co masz to Twoja głowa i to, na co wpadniesz. Poznaj escape room.

Dekoruj jak Tobie się widzi, czyli w jaki sposób możesz odmienić swoją przestrzeń?

Projektowanie wnętrz
Autor: www.fotorolety.com
Źródło: www.fotorolety.com
Wszelkiego typu eventy dotyczące użytecznych wystrojów domów interesują liczną publiczność. Twórcy projektów pokazują tam, że niekiedy wystarczy zapragnąć i można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Niekiedy jednak, że to co w zamyśle wygląda fajnie w realnych warunkach jest niefunkcjonalne.

Zima wydaje się być takim czasem w Polsce, gdy mamy ochotę wyjechać gdzieś daleko, gdzie jest gorąco i są cudowne plaże

egipskie piramidy
Autor: montager
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie zimy w kraju nad Wisłą nierzadko jesteśmy przeziębieni i mamy skłonności do depresji. Przyczyną tego wszystkiego jest pogoda - mrozy oraz zbyt mało słońca.

Czym jest system partnerski między firmami

System partnerski
Autor: Tyler Lowmiller
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że promocja jest dźwignią sprzedaży. Wielkie firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku, mają mniej skomplikowaną drogę dotarcia do ewentualnego klienta niż małe, nikomu nie znane przedsiębiorstwa. Z tego też powodu rynek wykreował sobie pewne zasady kooperacji, pozwalające na uzyskiwanie korzyści obojgu z partnerów biznesowych.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer