Tag: dekorator

dekorator

Jak porządnie urządzić salon? Nie czujesz że dasz radę, nie masz żadnej inspiracji? Najbardziej korzystnie wynająć specjalistę

By admin
Salon to najważniejsze miejsce w całym domu. To w nim najczęściej schodzą się wszyscy domownicy, spędzając wspólnie czas. Również wszyscy goście spraszani są przede wszystkim do salonu. Pokój gościnny, nazywany bardzo często salonem, musi dlatego też pełnić szereg różnych funkcji, mając przy tym odpowiedni nienaganny wygląd. Właśnie dlatego urządzaniem salonu musi zająć się osoba, która będzie w stanie poradzić sobie z właściwym doborem i rozmieszczeniem mebli, sprzętów jak i wszelkiego rodzaju dodatków.

Urządzamy własne biuro

By admin
Od dawna wiadomo, że w pracy wyjątkowo istotna jest odpowiednia atmosfera. Nawet najlepsze kwalifikacje pracowników czasami nie wystarczają. Dlatego, aranżując biuro naszej firmy, należy zwracać szczególną uwagę na kwestię estetyczną tego pomieszczenia. Zastanówmy się, czy sami chcielibyśmy pracować w miejscu, w którym panuje rozgardiasz i stylistyczny chaos? W każdej dziedzinie naszego życia bardzo ważną rolę gra harmonia. Otoczenie, w którym pracujemy, posiada duży wpływ na skutki naszego trudu.