Zaaranżuj swoją łazienkę zgodnie z ostatnimi trendami

Kiedy przeprowadzamy się do nowo nabytego domu, musimy wcześniej dopasować je do swoich potrzeb. Jednym z bardziej czasochłonnych pomieszczeń będzie bez wątpienia łazienka, miejsce naszego relaksu, gdzie musimy czuć się jak najbardziej komfortowo.


Jeżeli jesteś przed wyzwaniem tego rodzaju, oto możliwości dla ciebie.


Pierwszą rzeczą, jaką należy wykonać w naszej świeżej łazience, jest z pewnością położenie kafelek. Gdyż w rozróżnieniu od kolorystyki, jaką tam wybierzemy, inne akcesoria będziemy dokupować. Ostatnio dużą popularnością na polskim rynku, chwali się marka Rondine Płytki przez nią wytwarzane, zadowolą także największego malkontenta. Spotkasz tam zarówno modernistyczne, bezfugowe modele, a także klasyczne, stylizowane na vintage płytki, które nadadzą twojej łazience staroświeckiej atmosfery. Jeżeli chcesz, żeby pomieszczenie to wyglądało jak najbardziej wytwornie, Rondine płytki zaprojektowała, które są imitacją kosztownych kamieni, jak marmur lub granit.
Kolejnym, istotnym zakupem do naszej nowej łazienki, będzie armatura sanitarna. Pamiętajmy, że jeżeli pragniemy być konsekwentni, kupione przez nas produkty muszą pasować do położonych wcześniej płytek. Lecz nie istotne czy modernistyczne a może starodawne mają być twoje umywalki Duravit to marka, która w swojej ofercie ma cały wachlarz artykułów. W ich najnowszym katalogu odnajdziesz zarówno wolnostojące, stylowe wanny, jak i muszle klozetowe w kształcie kwadratowym z marmurowymi siedziskami.


Na wielkanocnym stole sprawdzi się kiełbasa jałowcowa
Autor: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol


Łazienka jest bardzo istotnym miejscem w każdym domu, gdyż to tam relaksujemy się co wieczór w czasie kąpieli.


Jeżeli chcesz, żeby to pomieszczenie było dla ciebie jak najbardziej komfortowe, urządź je wedle własnego upodobnia. Na rynku możesz spotkać mnóstwo ciekawych kafelek ściennych oraz elementów armatury sanitarnej.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer