Remonty nie bywają przyjemne, ale czasami potrzebne jest odświeżenie designu mieszkania - wówczas od razu pogodniej się nam żyje

Mnóstwo ludzi nie lubi nawet słyszeć słowa remont. Zwykle kojarzy im się z brudem, chaosem i znacznymi wydatkami. Jednakże, raz na jakiś czas można zmienić kolor ścian, by mieszkanie wyglądało niczym nowe.


Czasami pragniemy postawić na zmianę designu w swym mieszkaniu.


style
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong


kurs rysunku architektonicznego
Autor: horyzont
Źródło: http://www.kursrysunku.com.pl/


Myślimy czy powinniśmy wymienić meble, a może kanapę wraz z fotelami. Jeśli nie są one zniszczone, to wymiana na nowe nie będzie potrzebna. Wystarczy najnormalniej w świecie zamówić ładną tapetę i totalnie zmienić wygląd ścian. To od razu sprawi, że cały pokój będzie prezentował się przyjemniej. Musimy tylko kierować się rozumem - kolor tapety musi współgrać z odcieniami mebli i dodatków. Jeśli mamy smyki, to warto zamówić taką tapetę, która będzie zmywalna. Przez to niestraszne będą nam dziecięce rysunki i odbite na tapecie palce ukochanych osesków. Da nam to spokój co najmniej na jakiś dłuższy okres - do momentu, gdy zapragniemy ponownie zmienić design pokoju. Tapeta (demural.pl) w latach PRL-u nie była zbyt dobrej jakości. Z tego powodu na początku obecnego stulecia niemal całkowicie zniknęła z naszych ścian. Królowała wtedy farba. Jednak obecnie znowu wraca moda na tapety, ponieważ są one naprawdę najwyższej jakości oraz mają z reguły piękne wzory.
Oczywiście mamy możliwość też zamówić gładką (czyli jednokolorową) tapetę. Wszystko jest po prostu kwestią gustu oraz naszego wyboru. Jest w sklepach taki asortyment, że każdy z pewnością znajdzie coś świetnego dla siebie.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer