Jak wyekwipować niedużą sypialnię?

Alkowa to miejsce wyjątkowo ważne na mapie naszego domku. Wnętrze łączące się z wypoczynkiem musi przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen.


By alkowa spełniała swoją funkcję powinna być odpowiednio urządzona.


Ściana z obrazem
Autor: katsrcool (Kool Cats Photography)
Źródło: http://www.flickr.com


W niewielkim mieszkaniu lub niedużym pokoju ciężko będzie wykreować aranżację nie jedynie funkcjonalną, lecz także wyszukaną - W jaki sposób spowodować ażeby mała sypialnia stała się azylem a także gustownym pomieszczeniem jednocześnie? Być może starczą eleganckie poduszki dekoracyjne?


Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7
Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design


Organizując wnętrze niedużej alkowy należy mieć na uwadze, iż liczy się wszelki centymetr a także optymalnie wykorzystać przestrzeń. Warto także skorzystać z paru sztuczek, jakie przyzwolą nam wizualnie zwiększyć powierzchnię pokoju jak też sprawić aby nabrała charakteru. Kiedy rozporządzamy wysokim stropem i mieszkamy w starej kamienicy możemy sobie pozwolić na antresolę, która pozwoli oszczędzić miejsce jak też umożliwi wbudowanie biurka bądź szafy. Małe mieszkanie w bloku musimy urządzić w taki sposób, by powiązać wygodę z funkcjonalnością. Sypialnia bardzo często spełnia rolę też garderoby. Szafy bądź szafki, jakie pokrywają jak też są wbudowane w mury, zawierają przydatne miejsce na drobiazgi jak też odzienia.
Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbędziemy się nadmiaru przedmiotów z otoczenia, zbytecznego bezładu, a dzięki lustrom, jakie mogą być ulokowane na frontach szafy, dodamy alkowie centymetrów, zaś poduszki w kwiaty sprawią, że pomieszczenie będzie niesłychanie nastrojowe - .

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer