Chcesz na bieżąco kontrolować stan zdrowia swój i swego dziecka? Pulsoksymetr niewątpliwie Ci w tym pomoże!

W dzisiejszych czasach właściwie każdego z nas trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne - najprawdopodobniej jest to wynik spożywania sporej ilości wysoko przetworzonej żywności, a równocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zazwyczaj zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.


pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl


Żeby na bieżąco móc skontrolować swój stan zdrowia, musisz mieć w domu parę przydatnych, a jednocześnie niedrogich urządzeń.


biura
Autor: Dima Viunnyk
Źródło: http://www.flickr.com
Badaj sobie puls!


Zawał lub wylew zwykle jest poprzedzony zwiększeniem pulsu oraz wysokim ciśnieniem. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż możemy kontrolować sobie te wskaźniki samodzielnie w domu bez konieczności przeprowadzania żadnych mocno inwazyjnych badań! Wystarczy w większości przypadków, iż kupisz sobie pulsmoksymetr Nonin - to nieduże urządzenie, przy pomocy którego można zmierzyć sobie puls oraz saturację krwi, a w wypadku bardziej zaawansowanych urządzeń - także ciśnienie. Takie urządzenie niewątpliwie musi się znaleźć we praktycznie każdym domu, bowiem daje pewność, że w razie jakichkolwiek niewłaściwych objawów będziesz mógł szybko się zbadać i ewentualnie pojechać do lekarza czy szpitala. Jednocześnie będziesz mógł przeprowadzić takie szybkie badania swojemu dziecku, a jego zdrowie bez wątpienia musi być dla Ciebie najważniejsze! -


Jak to działa?


Pulsoksymetr działa naprawdę niesamowicie prosto. W wypadku dorosłych zazwyczaj zakłada się urządzenie na palec, w wypadku małych dzieci natomiast na ucho czy na nadgarstek. Po tym wystarczy poczekać zaledwie kilka sekund, a zaraz na czytelnym ekranie otrzymamy wszystkie wyniki.


Obsługa urządzenia jest niesamowicie prosta, a jednocześnie sam pulsoksymetr nie kosztuje dużo, zatem na pewno powinieneś mieć go w swoim mieszkaniu na wyposażeniu!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer