Chcesz mieć domowy barek? Nie ma problemu! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!

Posiadacze dużej ilości różnych trunków powinni sobie urządzić jakieś ciekawa miejsce na ich chowanie. Miejsce, w którym postawimy barek nie może być zbyt oświetlona.


Musimy zastanowić się również ile miejsca możemy na barek domowy wygospodarować. W zależności od tego możemy zacząć kupowanie.

alkohol
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy w tej kwestii dwie opcje. Albo przeznaczymy nań miejsca niewiele i w ten sposób przemyślimy np. na zakup malutkiego barku na alkohol, który będzie posiadać maleńkie kółeczka, dzięki czemu będzie praktycznym stolikiem. Kolejna opcja to zakup meblościanki, która będzie miała w sobie jedną półkę, którą zagospodarujemy na alkohole. W ten sposób powinnyśmy pomyśleć o tym, by był w ciemnym miejscu. Jeśli mamy dużą powierzchnię, jest możliwość poszaleć i zaaranżować sobie w rogu pomieszczenia barek podobny do tych z barów - barek z alkoholem - propozycje.

Szukanie inspiracji na nasz bar można rozpocząć w Internecie. Wynalazłam tam oryginalny, oryginalny barek stylizowany na… wiolonczelę! Wysłałam link kumpelce, która jest fanką muzyki poważnej i ma mieszkanko pełne instrumentów. Świetnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu. Najbardziej interesujące inspiracje odnalazłam na mądrym blogu.


Najbardziej specyficzną opcją, którą zobaczyłam była mała drewniana skrzyneczka, w której postawiono butelki i lampki na wino. Możemy również zainwestować w kilka półek na flaszki, które przybijamy do ściany, najlepiej w miejscu osłoniętym od światła. Następnie polecamy poustawiać na niej butelki (zobacz również pomysły na http://www.lovingit.pl/blog/11-inspirujacych-kuchni-w-stylu-prowansalskim/|http://www.lovingit.pl/blog/amarantuski-czyli-jak-zrobic-zdrowe-ciasteczka-bezglutenowe/">http://www.lovingit.pl/blog/amarantuski-czyli-jak-zrobic-zdrowe-ciasteczka-bezglutenowe/|http://www.lovingit.pl/blog/biale-schody-w-aranzacji-wnetrz-inspirujace-pomysly-i-zakupowe-podpowiedzi-online/">http://www.lovingit.pl/blog/biale-schody-w-aranzacji-wnetrz-inspirujace-pomysly-i-zakupowe-podpowiedzi-online/|http://www.lovingit.pl/blog/cos-na-czasie-czyli-inspirujace-aranzacje-pokoju-dla-niemowlat/">http://www.lovingit.pl/blog/cos-na-czasie-czyli-inspirujace-aranzacje-pokoju-dla-niemowlat/} na blogu Lovingit.pl). Możemy zrobić to dobierając je wysokościami, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer