Jakim sposobem bez zbytnich kosztów a także wygodnie wyekwipować niewielką łazienkę?

Niewielka toaleta nie musi być problemem w trakcie aranżacji pomieszczeń. Co wskazane jest wiedzieć, zastanawiając się jak wyekwipować niedużą toaletę?


Jakie wyselekcjonować wyposażenie łazienki? Jak w niedużej łazience rozmieścić umywalkę, sedes jak też prysznic? Mała umywalnia nastręcza należytego planu.


Jeżeli zamieszkujemy w domku prócz wspólnej familijnej łazienki, umieszczonej z reguły blisko alkowy, konieczne jest WC w pobliżu wejścia. Jednak jeszcze odpowiedniej, jeżeli będzie to mała umywalnia, w jakiej pomieści się również prysznic (www), półeczka na przybory toaletowe jak też miejsce na odłożenie odzieży w trakcie kąpieli. Malutka łazienka może być określona dla gości. Niewielka umywalnia jeżeli rezydujemy w domu na parterze w dziennej strefie nie tylko zastąpi WC, ale także rozwiąże problem rannych kolejek w dużej rodzinie, a w razie potrzeby będzie umywalnią gościnną. Umywalnia umieszczona nieopodal wejścia będzie komfortowa w ciągu dnia: możesz tam wziąć prędki natrysk po powrocie z pracy bądź po koszeniu trawnika. Jeżeli rodzinna toaleta jest nadto mała, ażeby oprócz wanny zmieścić tam prysznic (link do strony) możesz zlokalizować małą łazienkę w strefie nocnej budynku - przy gościnnej sypialni bądź przy pokojach maluchów.


Przyjaciółka poduszka
Autor: Tempur
Źródło: Tempur


Jakie wyposażenie toalety? W małej toalecie prysznic umieszczamy w rogu wnętrza, a jeżeli łazienka jest wąska bądź ma wnękę - pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic z odpływową kratką w posadzce.
Projekt minimum to wolne miejsce o wymiarach 70 x 70 cm, natrysk zawieszony na ścianie i kratka odpływowa w posadzce z właściwym spadkiem. Na okres kąpieli osłaniamy owo miejsce zasłonką. Cermag Wrocław firma Cermag Wrocław to miejsce w jakim kupisz wszelkie konieczne akcesoria.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer