Gdzie możesz użyć oświetlenie LED?

Oświetlenie diodowe jest ciągle jeszcze niusem dla poniektórych, dlatego poniżej postaramy się przybliżyć Państwu nieco możliwości a także przeznaczenia diod LED jako źródła światła.


bezpieczeństwo
Autor: digital cat
Źródło: http://www.flickr.com


Oświetlenie ledowe coraz częściej zaczyna być wykorzystywane jako podstawowe źródło światła zarówno w przeznaczeniach ogólnych jak też jako oświetlenie biurowe. Rozwój technologiczny umożliwia już od pewnego czasu otrzymanie naprawdę ogromnego natężenia światła w zupełności wystarczającego do oświetlania wnętrz, miejsc pracy, przeznaczeń zewnętrznych (oświetlenie architektoniczne, etc.) czy też specjalistycznych (sygnalizatory, itd - zobacz ofertę na Sprężyste taśmy ledowe schowane w specjalnych profilach aluminiowych z szybką oraz zainstalowane pod szafami wiszącymi w kuchni w taki sposób, aby oświetlać blaty, okazały się kapitalnym (w dodatku prawie bezcieniowym) źródłem blasku dla wszelkich prac kuchennych - . Markowe wymienniki żarówek halogenowych bez kłopotu zastępują halogeny o sile 35 W zapewniając w zamian niskie rachunki, możność doboru tonu bieli, brak nieodzowności wymiany przez co najmniej kilkanaście lat a także brak dużej temperatury (a co się z tym wiąże ryzyka pożarowego, czarnych plam na sufitach, etc.).
Diody dużych mocy (30 W czy więcej) wSPAniale sprawdzają się przy oświetlaniu większych pomieszczeń białym światłem. Oświetlenie LED do sklepu to dokładnie światło o dużej mocy.


Wykorzystujemy je także do oświetlania magazynów, hal fabrycznych, parkingów a także podobnych obiektów. W wielu wypadkach oświetlamy wielkie nawierzchnie biurowe z pomocą 10 W diod mocy podmieniających kasetony ze świetlówkami instalowane w systemowych sufitach podwieszanych.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer