Fototapety kwiaty - nie namyślaj się dłużej i już dziś zaproś lato do swego domu

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa pogoda za oknem sprzyjają przygnębieniu. Pojawia się pytanie: jak polepszyć sobie humor?
fototapety ścienne
Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com


nawilżacz
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl


szklane ozdoby
Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com


Ile osób tyle „metod” na pokonanie chandry. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają filmy komediowe, drudzy sięgają po nieco mniej szablonowe pomysły. Inwestują w fototapety ścienne. To niezaprzeczalnie nie tylko idealny sposób na kompletną zmianę wymowy danego wnętrza, lecz również ucieczkę od „szarej” codzienności i podróż do całkiem innego świata - pomocne wskazówki. Kamieniste wybrzeże, słoneczna Toskania, nadmorskie plaże, urocze barcelońskie uliczki, tropikalne wyspy - wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Bilet nie jest nam potrzebny. Wystarczy właściwa doza fantazji. A jeżeli ta przez przypadek zawiedzie, możemy wyciągnąć fotografie z wakacji i nadrukować je tapecie - ładne fototapety w kwiaty. Trzeba wspomnieć, że obecnie coraz większe zainteresowanie budzą fototapety kwiaty. motywy florystyczne bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w tradycyjnych jak i mniej konserwatywnych aranżacjach.
Nadadzą wnętrzom kameralny klimat, pełen pozytywnej energii. Budząc się w sypialni „z widokiem” na różany ogród albo ukwieconą łąkę zawsze wstaniesz prawą nogą. Bez względu na to jaka pogoda panuje za oknem.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer