Sposób na efektowne ściany

Tapety i fototapety 3D jest to sposób na wyszukane ściany. Nie wyłącznie prezentują się efektownie, lecz też powodują, iż mieszkanko zdaje się ogromniejsze.
biurko
Autor: Alison Chaiken
Źródło: http://www.flickr.com


Dzięki takim tapetom twe ściany pomieszczenia charakteru. Czym upiększyć ściany? Jeszcze do niedawna wybór był dość ograniczony: typowe farbki, płytki lub tapety. Dzisiaj do dyspozycji mamy znacznie więcej możliwości. Tapety 3D i fototapety z łudzącymi oczy nadrukami, fototapety abstrakcja, to jedne z najefektowniejszych o abstrakcyjnych fototapetach. Dobrze dobrane mogą całkiem przeistoczyć mieszkanie.


fototapety schody
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura


Tapety 3D od klasycznych różnią się typem nadruku. Tu obraz sprawia wrażenie trójwymiarowości, niejako wychodzi ze ściany. Może być to nadruk (oryginalne nadruki https://www.krolowanocy.com/) realistyczny, np. krajobrazu, czy abstrakcyjny, dla przykładu zwielokrotnionych kwadratów. Wydruk możesz wyselekcjonować z obszernej propozycji proponowanej przez producentów, jak i stworzyć sami, przykładowo z własnego zdjęcia. Czasem jednakże korzystniej zaufać fachowcom oraz kupić wzór z osiągalnej oferty rynkowej. Fototapety schody 3D są dobrym podejściem do niedużych mieszkań kliknij tutaj. Odpowiednio dopasowany nadruk może spowodować, że wnętrze wyda się większe jak też przestronniejsze. Projektanci mieszkań nierzadko stosują taki trik w niewielkich łazienkach. Wprowadzają stosowną wodoodporną fototapetę na ścianie naprzeciwko drzwi.
Wówczas pomieszczenie wywołuje wrażenie dużo większego. Wielość dostępnych wzorów tapet i fototapet z efektem trójwymiarowości wywołuje, że możemy je dopasować do wnętrza nieomalże w każdym stylu.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer